ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Travelodge South

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik vraag me af of het personeel van dit hotel wat vriendelijker kon zijn. Het verblijf was redelijk standaard, zonder al te veel extra's of speciale verrassingen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik geef deze accommodatie een perfecte score! Het personeel was ontzettend vriendelijk en de receptie was zeer attent en beleefd. De kamer was brandschoon en de beddengoed leek wel nieuw. Alles rook heerlijk en de kamer was gewoon perfect. Ik had geen enkele twijfel of klacht tijdens mijn verblijf. Zeker een aanrader!♥️



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De prijzen van de kamers zijn aan de hoge kant, vooral gezien de staat waarin ze verkeren. Het lijkt erop dat er al tientallen jaren geen renovaties zijn uitgevoerd - de gordijnen, airconditioning/verwarming en badkamer zijn dringend aan vernieuwing toe. De accommodatie oogt verouderd en heeft duidelijk achterstallig onderhoud. Het lijkt alsof er sinds de jaren '90 geen enkele verbetering heeft plaatsgevonden. Het huishoudelijk personeel gedraagt zich onprofessioneel door luidruchtig te zijn en telefoongesprekken te voeren met de luidspreker aan. Daarnaast is het teleurstellend dat er geen fatsoenlijk ontbijt wordt aangeboden. Een simpele selectie van koffie, sap en ontbijtgranen voldoet niet aan de verwachtingen, vooral gezien de hoge prijs die je betaalt voor een verblijf. Er worden geen eieren, vlees, wafels of warme havermout aangeboden, wat de indruk wekt dat het aanbod van ontbijt minimaal en teleurstellend is. Kortom, er zijn betere opties dan dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Gelieve ergens anders te overnachten! Dit hotel is echt not done. De realiteit wijkt mijlenver af van de gefotoshopte plaatjes die ze op hun website zetten. Het gebouw is verwaarloosd en ziet er verre van aantrekkelijk uit. De nachtrust was ver te zoeken, de sfeer was allesbehalve geruststellend. En alsof dat nog niet genoeg was: geen zwembad! Het zogenaamde ontbijt was niet meer dan wat droog brood, ontbijtgranen en donuts. Geen warme hap te bekennen. Dit hotel laat je met meer vragen dan antwoorden achter. Investeer je zuurverdiende geld liever in een fatsoenlijk hotel en sla deze plek over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Deze accommodatie heeft een fantastische ligging vlakbij alle benodigdheden. Sinds de opkomst van Covid zijn de kosten voor een standaard hotelkamer aanzienlijk gestegen, maar desondanks bood dit hotel een redelijke prijs-kwaliteitverhouding. Het ontvangstpersoneel was vriendelijk en efficiënt bij het inchecken. De kamers waren fris en aangenaam van geur. Hoewel het een wat ouder hotel is met wat versleten esthetiek, was het prima. De bedden waren iets kleiner dan verwacht en ik dacht dat de matras te hard zou zijn, maar ik heb onverwachts heerlijk geslapen - wel 8,5 uur lang - en vond het erg comfortabel. Zoals verwacht, bood het standaard continentaal ontbijt weinig memorabels.



© 2007-2025 ReisChecker.nl