ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Coastal Inn Silverwood

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer was redelijk, maar de badkamer heeft echt wat aandacht nodig. Het was niet schoon genoeg naar mijn zin. Er was te veel schimmel en de handdoeken waren te dun. De buitenkant zag er mooi uit met de nieuwe renovaties, maar de oprit was triest en er zaten veel insecten onder het afdak. Je moet trots zijn op je bedrijf. Als dit van mij zou zijn, zou ik dat niet zijn. Gelukkig heb ik altijd mijn spuitbus Lysol bij me waar we ook naartoe reizen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De bedden zijn heerlijk om in te slapen, maar helaas liet de airconditioning in de kamer te wensen over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn familie en ik verbleven onlangs in dit hotel en we hadden een geweldige ervaring. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, ze zorgden ervoor dat al onze behoeften met een glimlach werden vervuld. Onze kamer was brandschoon, ruim en voorzien van alle benodigde voorzieningen voor een comfortabel verblijf. De locatie is ideaal, dicht bij de snelweg op het knooppunt van NB en NS en restaurants, maar toch in een rustige omgeving die zorgde voor een goede nachtrust. Het gratis ontbijt was heerlijk, met een breed scala aan opties om uit te kiezen. Ik raad Coastal Inn Sackville ten zeerste aan aan iedereen die het gebied bezoekt. Ik zal zeker terugkeren bij mijn volgende reis!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De locatie laat te wensen over: rommelig, defecte fitnessapparatuur en luidruchtige kinderen die door de gangen rennen. Het gratis ontbijt was ook niet wat ik ervan had verwacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn niet alleen schoon, maar ook lekker ruim. Het bed is heerlijk comfortabel en er is zelfs een minikoelkast, magnetron en een koffiebar waar je 24 uur per dag gratis koffie, thee en warme chocolademelk kunt pakken. Daarnaast zijn er 3 verschillende ruimtes waar je andere gasten kunt ontmoeten, spelletjes kunt spelen of kunt eten. We hebben voor slechts $3 onze was kunnen doen, wat echt handig was. De voorzieningen liggen allemaal dicht bij elkaar, dus terwijl we wachtten op onze was konden we ontspannen in een gemeenschappelijke ruimte. Het voelde als een tweede thuis, mede dankzij het vriendelijke personeel. We verbleven op de benedenverdieping en genoten van de directe toegang tot buiten, terwijl de enorm brede trappen naar boven leidden. Het continentale ontbijt bestond uit een assortiment ontbijtgranen, bagels, yoghurt, muffins en fruit - netjes en gratis.



© 2007-2025 ReisChecker.nl