ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bonavida

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel van het hotel is fantastisch. Wat mij echt heeft verrast, waren de kamermedewerkers met hun oplettendheid en kleine attenties die gewoonweg geweldig waren. Hoewel het een eenvoudig hotel is zonder koffie- en theefaciliteiten op de kamer - iets wat voor mij persoonlijk belangrijk is - waren het toch echt de kamermedewerkers!!! Een mooi voorbeeld is dat ze hadden opgemerkt dat ik een tweepersoonsbed deelde met mijn driejarige dochter en dat ik dekens op de grond legde voor het geval dat ze eruit zou vallen... Zij plaatsten een bedhekje voor haar. Ongelooflijk en zo attent.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hoewel we niet daadwerkelijk in dit hotel verbleven tijdens onze reis, besloten we om op basis van de lovende recensies een tafel te reserveren voor het diner. En wat een aangename verrassing was het! Het eten overtrof onze verwachtingen met een vast menu bestaande uit diverse voorgerechten en hoofdgerechten om uit te kiezen, gevolgd door een decadent dessertbuffet. Het vriendelijke personeel zorgde voor een uitstekende service, waardoor ons diner nog aangenamer werd. We raden deze eetgelegenheid zeker aan en kijken er al naar uit om terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring hadden we tijdens ons verblijf van een week in dit hotel om te gaan snowboarden! Het eerste wat ons opviel was het vriendelijke en behulpzame personeel. Ze deden er echt alles aan om ons verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Het eten was een absolute verrassing! Zowel het ontbijt als het diner waren van topkwaliteit met een enorme variëteit aan heerlijke gerechten die elke avond weer anders waren. De locatie van het hotel kon niet beter zijn, met de gondelroltrap op slechts 20 meter van de achterdeur – superhandig! Het hotel zelf voelde heel knus en huiselijk aan, verre van kil en zakelijk. Alles wat je nodig hebt voor een warm en comfortabel verblijf was aanwezig, en de toevoeging van een kinderkamer en een snookertafel was een leuke bonus. Wat betreft de faciliteiten voor de sneeuwuitrusting: een handige kleedkamer, speciale ruimte om laarzen op te frissen en de mogelijkheid om skipassen en materiaal met korting te kopen – dat maakte het plaatje helemaal compleet. Kortom, wij raden deze accommodatie zeker aan voor iedereen die van skiën en snowboarden houdt! ⛷️

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een ontzettend fijne en gastvrije accommodatie. Het personeel staat altijd paraat en doet er alles aan om je verblijf perfect te maken. De prijzen in zowel de bar als het restaurant waren meer dan redelijk, met een heerlijk driegangenmenu en hoofdgerecht voor slechts 25 euro. Het was duidelijk te zien dat zelfs de lokale bevolking hier graag kwam dineren, vanwege de voortreffelijke gerechten. Voor de echte fijnproever die houdt van verse streekproducten en uitstekende service is dit dé plek om te verblijven. Ook het ontbijt was verrukkelijk, met constant verse gerechten die werden toegevoegd aan het buffet. Geen uitgedroogd voedsel te bekennen! Het enige kleine minpuntje, maar dit is persoonlijk, waren de stevige bedden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De tapas waren een smaakexplosie van verschillende verrassende smaken die onze smaakpapillen echt verwend hebben!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl