ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Andorra Center

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft een klassieke uitstraling die een frisse wind kan gebruiken. De ontbijtselectie is daarentegen zeer indrukwekkend en uitgebreid!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was erg gastvrij en de kamers waren ruim en prachtig ingericht. Er was een handige parkeergelegenheid onder het hotel waarvoor je extra moest betalen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van het hotel en de kamer waren top, maar de keuken liet wat te wensen over. Gelukkig waren er in de omgeving genoeg leuke eetgelegenheden waar je voor een goede prijs veel lekkerder kon eten. Het personeel van het hotel, de bar en het restaurant was enorm gastvrij.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel was erg lastig te bereiken vanwege festiviteiten in de omgeving, maar hierover was geen waarschuwing gegeven. Daarnaast was het hotel niet bereikbaar via telefoon en had het een openbare parkeergarage die niet te reserveren was. De inrichting van het hotel was gedateerd en deed denken aan de jaren '90, maar over het algemeen was het verblijf redelijk. Echter vond ik de prijs te hoog voor wat je ervoor terugkrijgt, áls je al krijgt wat je geboekt hebt! Ik had een kamer geboekt met uitzicht op de stad, maar kreeg uiteindelijk een kamer op de eerste verdieping met een teleurstellend uitzicht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens een weekend afgelopen zomer een verblijf gehad in dit hotel, maar helaas was mijn ervaring niet helemaal positief. De kamers waren redelijk in verhouding tot de prijs. Ze waren ruim genoeg, hadden een fijne douche en een mini-koelkast - wat vooral prettig was tijdens warme zomerdagen. De locatie van het hotel was perfect, alles lekker dichtbij. Het personeel was erg vriendelijk. Ik heb de kamer geboekt via de originele website, inclusief parkeren. Het parkeren was direct naast het hotel en je kon met een lift naar boven. Let op: de parkeergarage was nogal krap, dus als je een lange auto hebt, past die misschien niet. In onze eerste kamer was er een lekkage tussen het bed en de badkamer, die op een knullige manier was gerepareerd met een plastic bakje en handdoeken. Toen we dit meldden, probeerden ze het op dezelfde manier te repareren. Natuurlijk was dit slechts tijdelijk. Pas toen we de volgende dag opnieuw klaagden, kregen we een andere kamer aangeboden. Hoewel dit een redelijke oplossing was, vond ik het jammer dat het twee verzoeken kostte voordat er actie werd ondernomen. Er werd geen compensatie geboden voor de slechte kamer, behalve het aanbieden van een nieuwe kamer. In de oude kamer waren zelfs handafdrukken op de muur te vinden, alsof vorige gasten een feestje hadden gehad. Ook waren er grote scheuren in de muur, wat de kamer minder aantrekkelijk maakte. Het zwembad was klein en ondiep - prima voor kinderen, maar niet ideaal voor een rustige zwemervaring. We hebben ook gebruik gemaakt van de speelhal, waar leuke spelletjes te vinden waren voor wat avondvermaak. Al met al was het een oké hotel voor een verblijf van 3 nachten, maar echt geweldig was het niet. Zou ik het aanraden? Helaas niet. Ik denk dat er in deze prijscategorie betere opties te vinden zijn.

Melden


Reisperiode: juli 2016

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging7
  • Voorzieningen7

Leuke locatie en leuke accomodatie. Met veel plezier een aantal daagjes verbleven in het Center. Vooral gezellige bediening en okay kamers.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl