ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Heritage

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik verbleef hier voor 3 nachten en hoewel het hotel wat ouder is, was het verrassend schoon bij aankomst. Helaas stuitte ik op een paar ongenode gasten - mieren in de badkamer, eerst slechts één, maar later wel tien! Het lek in de douche bleek ook een terugkerend probleem, waarbij ik de knoppen moest manipuleren om het te stoppen. Hoewel de locatie handig bij de Esplanade was, voelde het afgelegen en ongemakkelijk om 's nachts alleen te lopen. Echter, de klantenservice was uitstekend, vooral Sally was een verademing. Voor de prijs is het een optie voor budgetreizigers die geen hostel willen, maar ik zou toch aanraden om iets meer uit te geven voor een verblijf dichter bij de Esplanade voor een completere ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ruime kamers van dit hotel zijn absoluut een pluspunt, samen met de gunstige ligging. Een handige toevoeging is de wasserette op de tweede verdieping, die zeker van pas kan komen. De prijs-kwaliteitverhouding is redelijk, maar houd er rekening mee dat de kamers en het kleine zwembad wat gedateerd zijn. Mijn grootste ergernis was echter het niet-werkende wifi. Toen ik hierover bij de receptie klaagde, kreeg ik te horen dat de wifi op de derde verdieping niet werkt, wat nogal vreemd is gezien het feit dat het hotel maar drie verdiepingen heeft. Uiteindelijk moest ik dus mijn toevlucht nemen tot het wifi-signaal in de lobby.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was ruim genoeg en het kleine terras op de begane grond met tafel en stoelen was een leuke extra touch. De badkamer had voldoende opbergruimte, wat altijd handig is. De locatie was ideaal, op loopafstand van de Esplanade en andere attracties. Ook fijn was de eigen parkeerplaats en de optie voor een voordelige shuttleservice naar de luchthaven. Al met al een uitstekende accommodatie in Cairns met een fantastische prijs-kwaliteitsverhouding en zeer vriendelijk personeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Na een verblijf van 5 nachten kan ik zeggen dat ik over het algemeen tevreden was met mijn ervaring in dit hotel. De prijs was juist en de service was vriendelijk en behulpzaam. De locatie was handig, dicht bij de actie, hoewel het 's nachts een beetje afgelegen aanvoelde door wat opmerkelijke geluiden van de lokale bevolking. Het zwembad was klein en te koud naar mijn smaak, maar misschien is dat normaal voor accommodaties in Cairns. Al met al voldeed het verblijf aan mijn verwachtingen en ik zou overwegen om hier weer te verblijven voor de juiste prijs, hoewel ik ook geneigd zou zijn om andere opties te verkennen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel bevindt zich op een steenworp afstand van het bruisende centrum van Cairns en biedt betaalbare tarieven. De ruime en frisse kamers worden dagelijks voorzien van schone handdoeken. Daarnaast is er een veilige parkeergelegenheid achter het hotel die enkel toegankelijk is met de kamersleutel. Mijn aanbeveling gaat zonder twijfel uit naar dit hotel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl