ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Savoy

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service9

Dit hotel vormt een ideale uitvalsbasis voor een citytrip naar Kopenhagen, dankzij de gunstige ligging nabij het station. Hierdoor heb je gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer voor allerlei uitstapjes. De kamers zijn keurig en worden dagelijks schoongemaakt, hoewel ze niet heel ruim zijn en de doucheruimte wat aan de kleine kant is. De bedden liggen comfortabel en door de ligging van de hotelkamers weg van de straat, heerst er 's nachts rust zonder verkeersgeluiden. Het enige minpunt is het ontbreken van een bar of lounge, waardoor je op momenten dat je niet de stad in wilt slechts op je kamer kunt verblijven. Er is wel een binnenplaats, maar deze is schaduwrijk en niet bijzonder groot. Het personeel is zeer vriendelijk en het ontbijt, hoewel niet heel uitgebreid, is toch smakelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging4
  • Service8

De bedden waren oncomfortabel, de kamer voelde krap aan en de badkamer was aan de kleine kant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging5
  • Service4

Dit hotel is eenvoudig maar heeft een uitstekende locatie. De verhouding tussen prijs en kwaliteit is precies goed, zonder poespas.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service8

De entree is keurig en het personeel is gastvrij. Het enige nadeel is dat er geen bar en restaurant aanwezig is. De kamers zijn compact en de bedden zijn extreem comfortabel. De locatie aan een drukke straat maakt het parkeren lastig en de parkeergarage is een flinke wandeling van zo'n vijftien minuten verwijderd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

De locatie van het hotel is heel handig, dicht bij het treinstation. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam. We hadden een kamer voor drie personen geboekt, maar jammer genoeg ontbrak er een extra stoel om kleding op te leggen.





© 2007-2025 ReisChecker.nl