ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Siam Society

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een uitstekende keuze met een heerlijk ontbijt en handige ligging ten opzichte van het openbaar vervoer. De omgeving biedt een ruime keuze aan restaurants en ook de nachtmarkt is vlakbij. Voor vervoer naar de luchthaven BKK is een taxi de beste optie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is dringend toe aan renovatie. Ondanks dat we hier al drie keer hebben overnacht, zijn we nu op zoek naar een andere accommodatie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

In februari 2018 verbleef ik in dit hotel en ik moet zeggen dat de atmosfeer niet helemaal mijn verwachtingen heeft waargemaakt. De gangen en de kamer hadden een wat muffe geur, de lakens voelden licht vochtig aan en de handdoeken leken wel versleten en oud. De badkamer was duidelijk toe aan renovatie en de airco produceerde een storend lawaai, zelfs met oordoppen in was het moeilijk om te slapen. Het uitzicht was ook nogal teleurstellend en de verlichting droeg niet bij aan een gezellige sfeer. Gelukkig was de omgeving van het zwembad wel redelijk in orde, maar helaas was het door mijn late aankomst niet meer mogelijk om een duik te nemen. Al met al was mijn ervaring niet helemaal wat ik had gehoopt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch verblijf gehad in dit geweldige hotel! We hebben ontzettend genoten van onze tijd hier. De kamer werd altijd keurig opgeruimd en zelfs onze kleding werd netjes opgevouwen, wat een service! Het ontbijt was heerlijk en de airconditioning was echt een verademing. Bovendien werden we altijd vriendelijk geholpen door het personeel. Echt een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel ligt op een uitstekende locatie dicht bij de bruisende rivierstad, Patpong en het metrostation, en biedt ook een prachtig uitzicht op de hoogste toren van Bangkok. De inrichting is origineel en netjes, met een vleugje authenticiteit. Het ontbijt is verrukkelijk en zeker de moeite waard.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging5
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid9

Een knus resort met uniek ingerichte kamers, gelegen op slechts 20 minuten afstand van de drukte van de internationale luchthaven van Bangkok. Dit charmante hotel is voornamelijk gericht op lokale Thaise bezoekers. De kamers in het hoofdgebouw zijn te boeken vanaf 1200 bath, terwijl de kamers in de bijgebouwen beginnen bij 1500 bath. Gasten worden vervoerd naar de bijgebouwen in een milieuvriendelijke elektrische Tuk Tuk. Alle accommodaties zijn uitgerust met een luxe bubbelbad voor een ontspannen verblijf.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl