ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Centre Point Sukhumvit 10

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn verblijf had ik het geluk een kamer te hebben met directe toegang tot het zwembad, gelegen in een apart gebouw op de eerste verdieping. De kamer was niet alleen ruim en brandschoon, maar doordat deze zich op de eerste verdieping bevond, was het gemakkelijk om bij de kamer te komen. De badkamer was een ware oase van ontspanning vanwege de grootte en faciliteiten. Bovendien was het erg handig dat er een supermarkt, geldautomaat en restaurant binnen handbereik waren in hetzelfde gebouw. Het personeel verdient ook een pluim voor hun vriendelijkheid en behulpzaamheid, wat mijn verblijf des te aangenamer maakte. Ondanks dat de locatie enigszins afgelegen was van de hoofdweg, was er een handige tuk-tuk-shuttleservice beschikbaar, waardoor dit geen enkel probleem vormde. Als de gelegenheid zich voordoet, zou ik zonder twijfel graag weer in dit hotel verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons tweedaagse verblijf hebben we over het algemeen een plezierige tijd gehad. Het inchecken verliep vlot en er werd een borg van 1000 baht gevraagd, die meteen bij het uitchecken werd teruggegeven. Het ontbijtbuffet heeft ons positief verrast met een ruime keuze aan zowel vegetarische als niet-vegetarische gerechten. De handige tuk-tuk-service die om de 5 minuten van en naar de hoofdweg reed, was erg praktisch. Gelukkig zijn er ook genoeg 7-Elevens in de omgeving te vinden. Ondanks dat de buitenkant niet veel indruk maakte, was het interieur prachtig. De kamers waren wat aan de kleine kant en de airco maakte wat lawaai, maar het toilet was schoon en modern. Het balkon was een leuke toevoeging en de kamer was voorzien van een smart-tv. Het viel ons op dat er geen tandenborstel en tandpasta standaard werden verstrekt, maar toen we erom vroegen, werden deze direct gebracht. De sfeer en service waren uitstekend. Daarnaast waren er faciliteiten zoals een speelkamer voor kinderen, een fitnessruimte, een sauna, een zwembad en massage diensten beschikbaar. Helaas was het zwembad tijdens ons verblijf gesloten voor onderhoud gedurende meerdere dagen, wat enigszins teleurstellend was. Al met al was het een aangenaam verblijf en zeker de prijs waard. We zouden graag nog eens terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een schitterende accommodatie met een uitstekende gastvrijheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben hier 4 nachten doorgebracht. Ondanks de lopende renovaties was ons verblijf in dit hotel nog steeds aangenaam, alleen jammer dat het zwembad niet toegankelijk was en we hier niet van op de hoogte waren gesteld voordat we aankwamen. Het hotel bevindt zich in een levendig gebied.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is perfect gelegen en straalt een prachtige sfeer uit, mede dankzij het gastvrije personeel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl