ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Marriott

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij mijn tweede bezoek aan dit hotel, na mijn eerste bezoek in 2018, was het nog steeds fantastisch! Het personeel was vriendelijk en de problematische vloerbedekking is vervangen. Alles was schoon en de housekeeping was top. Tot mijn verbazing ontdekte ik een tweede zwembad op niveau 6. Ik wist niet dat er twee waren! De club zag er geweldig uit en het ontbijt bij Beach Road Kitchen beneden was nog steeds goed, hoewel het assortiment nu iets beperkter is. Het enige minpuntje was dat de bar en het eten bij het zwembad op niveau 18 al om 20:30 uur sluiten. Te vroeg, toch? En geen bar bij het andere zwembad, dat zelfs sluit bij regen? Gek! Gelukkig was er heerlijke TWG-thee op de kamer, Prestige thee is geweldig. De conciërge en het transport-/bell-team bij de ingang waren zeer behulpzaam. Ik werd zelfs "op mijn vingers getikt" omdat ik mijn eigen tassen bij het uitchecken mee naar beneden nam, haha. Over het algemeen was het een prettig, productief en gemakkelijk verblijf voor werk. Ik heb veel gebruik gemaakt van de nabijgelegen MRT en zou graag terugkomen, misschien voor een verblijf met mijn familie de volgende keer. 5/5 voor mij! :)

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is fantastisch en de service is top. De kamers zijn prachtig ingericht. Geniet van twee zwembaden tijdens je verblijf: het zwembad op het dak biedt een panoramisch uitzicht, maar helaas geen ligstoelen. Op de 6e verdieping van de woontoren vind je meer comfortabele loungeplekken. De executive lounge is een aanrader, met heerlijke opties voor ontbijt, high tea en borrelhapjes + cocktails. Een verblijf hier is absoluut een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Chique, maar chaotisch: Een schitterend verblijf in het JW Marriott in South Beach, met één grote teleurstelling! Onlangs verbleef ik in het JW Marriott in South Beach, een indrukwekkend hotel dat uitblinkt door zijn grootte, strakke design en verfijnde ambiance. Het imposante en eigentijdse gebouw is tot in de kleinste details doordacht en de gemeenschappelijke ruimtes maken meteen een geweldige indruk. Ik had besloten te verblijven in een kamer met toegang tot de exclusieve Club Lounge, in de verwachting van een meer luxe ervaring. Helaas werden mijn verwachtingen op verschillende vlakken niet waargemaakt. De kamer, ondanks de hogere categorie, bleek verrassend klein te zijn. Maar de grootste teleurstelling was toch wel de Club Lounge. In plaats van een rustige en ontspannende ruimte, was het constant druk, van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. Het leek alsof te veel gasten toegang hadden, waardoor het hele idee van een exclusieve lounge teniet werd gedaan. Het was zelfs zo druk dat ik twee keer werd gevraagd om op een later tijdstip terug te komen. Dat was ronduit onacceptabel voor gasten die extra hadden betaald voor deze service. Wat de ervaring nog minder aangenaam maakte, was de aanwezigheid van veel luidruchtige kinderen in de lounge, die rondrenden en schreeuwden, waardoor de sfeer veranderde van ontspannen naar chaotisch. Dit paste totaal niet bij de exclusieve en rustige ambiance die de lounge zou moeten bieden. De service in de lounge liet ook te wensen over: onoplettend personeel, chaotische bediening en een niveau dat niet voldeed aan de standaarden van Marriott. Het regelmatig checken van hun telefoon door het personeel tijdens de service was een gebrek aan professionaliteit dat de algehele ervaring beïnvloedde. Gelukkig was één aspect wel onberispelijk: de netheid van het hotel was van topniveau. Het kamerpersoneel was hoffelijk, professioneel en uiterst nauwkeurig. Ook de roomservice was punctueel en efficiënt. Een tip: mis het prachtige uitzicht vanaf de 18e verdieping, waar het zwembad zich bevindt, niet. Overdag biedt het een schitterend panorama over de stad en 's avonds met de stadslichten is het adembenemend. Een perfecte plek om te ontspannen en mooie foto's te maken. Een nuttige tip: de metro ligt op een steenworp afstand van het hotel, waardoor het verkennen van de stad stressvrij en gemakkelijk wordt. Bovendien zijn er diverse restaurants in de buurt van het hotel, net buiten de hoofdingang. Deze restaurants maken geen deel uit van de Bonvoy-groep, maar ze zijn zeer toegankelijk en bieden een gevarieerde keuken, waaronder Indiaas, Turks, Aziatisch en Italiaans. Een goede optie voor wie culinair wil genieten zonder ver te hoeven reizen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs heb ik genoten van een uitmuntend verblijf in het JW Marriott South Beach in Singapore, dat van begin tot eind een onvergetelijke ervaring bood! Bij aankomst werd ik meteen betoverd door de prachtige architectuur en levendige inrichting van het hotel. Het inchecken verliep vlot en het personeel verwelkomde me met oprechte gastvrijheid en professionaliteit. Mijn kamer diende als een oase van rust: ruim, eigentijds en van alle gemakken voorzien. Het bed was buitengewoon comfortabel en het adembenemende uitzicht op de stadsskyline, vooral bij zonsondergang, was onvergetelijk. Het culinaire aspect was een hoogtepunt van mijn verblijf. Het ontbijtbuffet bood een ruime keuze aan lokale en internationale gerechten van topkwaliteit, terwijl de levendige maar ontspannen sfeer zorgde voor een aangename eetervaring. Het prachtige zwembad bood een serene toevluchtsoord te midden van de drukke stad, terwijl het goed uitgeruste fitnesscentrum me in staat stelde om actief te blijven tijdens mijn verblijf. De gunstige ligging van het hotel op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden en bruisende wijken maakte mijn verkenningstochten gemakkelijk. De behulpzame conciërge bood waardevolle aanbevelingen voor restaurants en uitgaansgelegenheden in de buurt. Kortom, mijn tijd in het JW Marriott South Beach was buitengewoon en ik kan dit hotel ten zeerste aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar luxe, comfort en een vleugje van de levendige cultuur van Singapore. Ik kijk ernaar uit om hier snel weer terug te keren!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was een ware belevenis! De kamers waren fantastisch en voorzien van alle luxe. Het uitzicht op de stad en Marina Bay was adembenemend. In de lounge voelden we ons zeer welkom. De koks waren ontzettend attent en deden hun uiterste best om glutenvrije maaltijden voor mij te bereiden. Ze vroegen zelfs vooruit wat mijn wensen waren, zodat ze elke dag iets nieuws konden serveren. Deze persoonlijke aanpak was voor mij echt uniek en maakte ons verblijf extra speciaal. Grote dank aan de chefs! Voor iedereen die met een voedselallergie reist en toch gevarieerd wil eten, kan ik dit hotel van harte aanbevelen.

Melden


Reisperiode: januari 2016

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Een van de best gelegen luxe hotels in de stad op de hoek van Orchard en Scotts Road. Al jaren een icoon van af toen het nog hotel nog Hotel Dynasty was. Luxe kamers, goede voorzieningen en service maken dit tot een van de beste in de stad.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl