ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Parkview

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service9

Ons vierdaags verblijf hier was fantastisch! De locatie kon niet beter zijn: slechts een steenworp afstand van Orchard Road en op loopafstand van de metro. Het personeel was ontzettend vriendelijk en attent, wat ons verblijf extra speciaal maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid10

Op onze laatste vakantiedag brachten we de nacht door in dit hotel. De kamers waren geweldig, vooral voor ons gezin met twee jonge kinderen. We genoten van het zwembad op de achtste verdieping, dat fantastisch was. Een extraatje dat ons bij aankomst werd aangeboden, was de mogelijkheid om tussen 18.00 en 20.00 uur te genieten van gratis drankjes en fingerfood, wat betekende dat we niet meer uit eten hoefden te gaan die avond. Het hotel bevindt zich gunstig achter Orchard Road, perfect voor eindeloos winkelen, met de metro in de buurt en slechts een S$ 15 taxi naar de luchthaven Changi. Kortom, de prijs-kwaliteitverhouding van dit hotel verdient absoluut een 10.



Reisperiode: oktober 2016

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Goed 4 sterren hotel aan het begin van Orchard Road. Al langer in beeld, maar functioneert nog steeds goed. Comfort en voorzieningen zijn ook goed te noemen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl