ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Promenade Pancetti

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was echt fantastisch! Het personeel was ongelofelijk beleefd en gastvrij. Het ontbijt was heerlijk en uitgebreid. Alle faciliteiten van het hotel waren prachtig en zeer schoon. De lift was nieuw en van hoge kwaliteit. De kamer was ruim en goed uitgerust, bijna als een studio-appartement. Ik vond het geweldig. De prijs per nacht was wat aan de hoge kant, maar ik vond het redelijk gezien wat ze bieden. De buurt waar het hotel zich bevindt is geweldig en voelde veilig aan. Er zijn veel restaurants en cafés in de buurt, dus ik kon gemakkelijk te voet iets gaan eten. Ik zou zeker terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Positieve punten: de locatie en het ontbijt, dat echt heel goed is. Negatieve punten: alles behalve dat. Mijn man en ik zijn geschokt door de kamer, want DE FOTO'S KOMEN TOTAAL NIET OVEREEN met de kamer waarin we verblijven. De douche heeft geen water (het lijkt alsof we onder een kraan staan te douchen). De badkamerdeur sluit niet en kan niet op slot, hij is kapot. De verlichting in de kamer is verschrikkelijk. Er is geen plek in de doucheruimte om shampoo en vloeibare zeep neer te zetten. Er zijn maar heel weinig stopcontacten in de kamer. Verschrikkelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens ons verblijf van 19 tot 21 juni 2024 verbleven we in kamer 403 op de vierde verdieping. Positief: de kamer was ruim, het bed comfortabel en de locatie was uitstekend. Negatief: de badkamerdeur sloot niet goed vanwege vochtproblemen, het toilet lekte als je de knop niet dichtdraaide, de douche gaf nauwelijks waterdruk, de airco maakte meer lawaai dan dat het koelte bracht en het personeel was niet erg behulpzaam. Het ontbijt was eenvoudig, met rauwe roereieren en smakeloos eten. De kamer was verouderd en had dringend renovatie nodig. Parkeren kostte €20 per dag. Al met al was de prijs-kwaliteitverhouding niet in balans en zouden we niet terugkeren, we hebben zelfs al besloten om voor onze volgende reis naar een andere stad een ander hotel te boeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De hotelkamer is ruim en comfortabel, met uitstekend water en verlichting in de badkamer. Het bed en beddengoed zijn van goede kwaliteit. Het enige minpuntje van de kamer is de antieke en inefficiënte airconditioning. Het kaartsleutel van de kamer ontlaadt zichzelf zonder reden en het is een gedoe om telkens naar de receptie te moeten gaan. De "fitnessruimte" bestaat uit twee loopbanden, een stang en vier schijven. Ze noemen dit een fitnessruimte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het Residencial Flat ligt in een levendige buurt waar je veel dingen te voet kunt doen. Echter, het gebouw zelf is behoorlijk gedateerd, met ouderwetse stopcontacten, badkamers met goedkope afwerking en diverse beschadigde plekken. De ruimte is wel ruim, maar alles oogt verouderd. Op de vierde verdieping is er een schoorsteen van het naastgelegen restaurant die rook en vetgeuren dichtbij het raam blaast. De schoonmaak is prima en het personeel is vriendelijk. Voor een verblijf van één of twee nachten tegen een goede prijs, kan ik het wel aanraden. Het ontbijt wordt extern verzorgd maar is van goede kwaliteit.



© 2007-2025 ReisChecker.nl