ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Estanplaza International

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch hotel! Het ontbijt biedt een scala aan opties en de service is uitmuntend. Ik voelde me erg op mijn gemak; de medewerkers waren altijd vriendelijk en behulpzaam. Mijn complimenten aan het management voor het hoge niveau van klantenservice van het team.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gezellige kamers. Behulpzaam personeel. Uitgebreid ontbijt. Verschillende betaalbare eetgelegenheden in de buurt. Het enige wat ontbrak waren stopcontacten in de garage met 220v voor het opladen van hybride auto's.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze locatie is perfect voor evenementen en overnachtingen, met vriendelijk en behulpzaam personeel. De faciliteiten zijn van hoge kwaliteit en de locatie heeft alles wat je nodig hebt in de omgeving. De bereikbaarheid is uitstekend en de service is top. Ik raad het aan iedereen aan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Veel ruimte voor verbetering 1 - Geweldige locatie met veel restaurants in de buurt, een winkelcentrum niet ver weg en gemakkelijk bereikbaar. Rustige buurt. 2 - De kamers kunnen schoner, met stoflagen op houten meubels en schimmige plekken op lastig bereikbare hoeken. De aanwezigheid van tapijt maakt het ook niet ideaal voor mensen met allergieën. Het sofa vertoont vlekken. 3 - De TV heeft een redelijk aantal kanalen, maar geen van hen levert goede beeld- en geluidskwaliteit. De Wi-Fi is zwak. 4 - Het gebouw is verouderd en kan wel een opknapbeurt gebruiken. De houten meubels in de kamers zijn versleten en beschadigd door de tijd. De gipsen lijsten zijn gebarsten en lijken elk moment naar beneden te kunnen vallen. Het thermostaat heeft vergeelde plastic. De chromen fittingen in de badkamer vertonen slijtage en vlekken. Het airconditioningsysteem maakt lawaai. Hoewel de fitnessruimte enkele zeldzame apparaten heeft, zijn ze allemaal oud en hebben ze onderhoud nodig, inclusief accessoires zoals staven en handgrepen. 5 - Het ontbijt biedt niets bijzonders en is standaard voor hotels in de staat São Paulo, niets onderscheidends. 6 - Sommige kamers hebben een balkon, wat leuk is, en alle kamers hebben ramen die geopend kunnen worden, wat ik waardeer. 7 - Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. 8 - Het bed is comfortabel en zacht, maar het kussen kan beter. 9 - Het hotel heeft een goed restaurant met smakelijk eten en voldoende porties.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben onlangs naar een evenement in Salão Norte geweest en ik was onder de indruk van de kwaliteit van de locatie. Het had een ruime en goed ingerichte ruimte, met meubilair dat ik denk dat van het hotel zelf was. Het enige vreemde was dat er een externe generator nodig was voor het evenement, maar ik kan niet precies zeggen waarom. Als je met het vliegtuig komt, is het aan te raden om te landen op de luchthaven van Congonhas, omdat deze veel dichterbij is.



© 2007-2025 ReisChecker.nl