ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Vakantiewoning Villas Rubin

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

Dit vakantiepark is echt top! De huisjes zijn prachtig gerenoveerd en hebben zelfs een zwembad. De animatie is erg leuk en zorgt voor een gezellige sfeer. Wij verbleven in huisje nr. 116, een 2-kamerappartement. Tot onze verrassing hadden we ook een airconditioning, die we echt nodig hadden vanwege de hitte. De tuin was heerlijk met zijn hoge muren, en we hadden volledige privacy met drie bomen, ligstoelen, een parasol, een wasrek, een tafel en vier stoelen. Zo ontspannen! Ook waren we erg te spreken over Kroatië, met zijn heldere zee waar we veel hebben gesnorkeld. Een paar keer hebben we gegeten bij de pizzeria op het park, en betalen kon gemakkelijk met ons armbandje dat we bij het inchecken kregen. Echt een aanrader dit park, al kan ik niet oordelen over de andere huisjes aangezien er verschillende zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid9

De accommodatie bevindt zich aan het water met een kiezelstrand en grote ligweiden, perfect voor gezinnen met kinderen. Onze ervaring in september 2010 was zeer positief. Toch vrezen we dat het in drukke periodes overvol zal zijn. Houd er rekening mee dat het zwembad water erg koud was tijdens ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service4

Wij hebben genoten van een jongerenreis naar deze accommodatie. Bij aankomst maakte het park een matige indruk, met een ietwat verouderde uitstraling en gebrek aan onderhoud - maar dat is begrijpelijk voor een 2-sterren park. Gelukkig was onze kamer van goede kwaliteit met een mooie badkamer, comfortabele bedden en een flatscreen tv. Het enige nadeel was dat er maar één deur open kon, omdat er geen ramen waren (en ook geen airconditioning). Het ruime terras bij de kamer was prettig, al was een parasol wel handig geweest. Wij verbleven in het 'hotel' en hadden ontbijt bijgeboekt. Het eten was prima en hoewel het restaurant enigszins gedateerd oogde, paste dit wel binnen de verwachtingen van een accommodatie zonder 5-sterren allure. Het zwembad bij Villas Rubin zelf liet helaas te wensen over. Het water rook vreemd en het vinyl rondom het zwembad was gescheurd en slecht onderhouden. Ook was de glijbaan ernstig verroest en moest hier bovendien extra voor betaald worden! Een tip: ga naar het zwembad van Camping Polari, met een mooi zwembad gevuld met zoet water in plaats van het zoute water bij Villas Rubin.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid9

Onlangs bracht ik een week door met vrienden in dit verblijf en we hadden twee appartementen voor vier personen (type B4). Deze appartementen waren verrassend ruim en comfortabel, aangezien je overdag toch niet veel tijd binnen doorbrengt. Het feit dat het strand zo dichtbij was, was echt fantastisch. Het was makkelijk om naar Rovinj te reizen met de bus of taxi. Het personeel was uitermate behulpzaam. Er was wel wat ongemak toen er 's nachts een lekkende kraan was in een van de appartementen, maar het werd razendsnel opgelost voordat de receptie op de hoogte was gebracht. We hebben vaak in het restaurant gegeten en het eten was simpelweg heerlijk en betaalbaar. Ik had vooraf wat slechte recensies gelezen, maar in mijn ervaring waren deze absoluut niet gerechtvaardigd. Ons verblijf was gewoonweg fantastisch!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

Voor ons verblijf waren mijn verwachtingen voor de bungalows niet erg hoog, maar deze werden al snel overtroffen! We hadden gekozen voor een 3KB bungalow en kregen een heel huisje voor onszelf, compleet met een ruime woonkamer en keuken met airconditioning. De twee slaapkamers hadden comfortabele bedden en er was zelfs een bad in de badkamer, naast het extra toilet. Het ruime terras met tafel en ligbedden bood veel privacy en schaduw door de dennenbomen eromheen. Dit zorgde ervoor dat het binnen lekker koel bleef. De bedden werden wekelijks verschoond en handdoeken werden drie keer per week vernieuwd. Het zoutwaterzwembad met twee glijbanen was een leuke extra (tegen een kleine vergoeding) en het strand lag ook direct bij het park. Wifi was beschikbaar bij de receptie. Hoewel het park hier en daar wat verouderd is, vonden we het allemaal meer dan prima, vooral gezien de Kroatische normen. Zeker een aanrader!





© 2007-2025 ReisChecker.nl