ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Udalla Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De medewerkers waren attent en vriendelijk, waardoor onze ervaring nog aangenamer werd gemaakt. Het zwembad was een geweldige toevoeging en zorgde voor de nodige ontspanning tijdens ons verblijf. De prijs-kwaliteitverhouding was meer dan uitstekend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit aparthotel heeft een charmante, nostalgische uitstraling. Hoewel het niet bepaald luxe is, zorgt de schoonmaak wel voor een aangename ervaring tijdens je verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De schoonmaak was top, het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Het zwembad was verfrissend, maar goed onderhouden. Onze kamer was comfortabel en gezellig. De bedden werden om de dag opgemaakt. De ligging van het hotel was ideaal, dichtbij het strand en diverse winkels.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van het hotel is ideaal, centraal gelegen tussen Playa de las Américas en Los Cristianos, op loopafstand van het strand. Het personeel is ontzettend vriendelijk en hulpvaardig, en de kamer werd elke dag keurig schoongemaakt. Hoewel de kamer niet erg ruim is, is het toch comfortabel genoeg.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel is ontzettend vriendelijk en begroet je met een verfrissend glas champagne bij aankomst. Het appartement is wel wat aan de kleine kant en heeft wat achterstallig onderhoud, waardoor het niet helemaal brandschoon was. De balkons zijn met elkaar verbonden, dus als je buren roken, kan dat voor overlast zorgen. De locatie is echter uitstekend! Een handige tip is om de deur uit te stappen en naar rechts te gaan. Op ongeveer 100 meter afstand vind je een kleine supermarkt met heerlijke verse broodjes en ontzettend vriendelijk personeel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl