ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Express Tarragona

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons verblijf in dit hotel was uitstekend. Het was brandschoon en het personeel was ontzettend vriendelijk. Het ontbijtbuffet was van hoge kwaliteit. Wel merkten we op dat er weinig activiteiten en eetgelegenheden in de directe omgeving waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het is toegestaan om honden mee te nemen, maar helaas zijn ze niet welkom in het restaurant. Dit is begrijpelijk, maar het zou handig zijn als er een aparte tafel beschikbaar zou zijn voor gasten die hun hond meenemen. We moesten noodgedwongen in de lobby eten aan een klein bijzettafeltje. Het is niet toegestaan om honden alleen op de kamer achter te laten, dus er zouden betere faciliteiten moeten worden geboden voor gasten die hun hond meenemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit mooie hotel biedt uitstekende service en ligt aan een levendige straat vol restaurants die uitkomt bij de boulevard. Voor de liefhebbers van geschiedenis is er genoeg te ontdekken, met de overblijfselen van een oud amfitheater in de buurt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een comfortabel en fris bed met heerlijk eten (ontbijt en smakelijke tapas). De badkamer is in orde, maar een vervanging van de douchekop zou het helemaal af maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is ideaal, vlakbij de AP7-E15 snelweg en daardoor gemakkelijk bereikbaar. De kamers zijn keurig verzorgd en voorzien van alle benodigde faciliteiten. Bij de receptie word je vriendelijk ontvangen en er is een eigen beveiligde parkeerplaats beschikbaar. Ik ben zeer tevreden en kom hier al voor de derde keer, dus dat zegt genoeg over mijn ervaringen hier.



© 2007-2025 ReisChecker.nl