ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ac Alicante

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch hotel is dit zeg! De luxe straalt er vanaf en de ligging is echt prachtig. Het enige minpuntje is dat het met het openbaar vervoer wat lastig te bereiken is, maar desondanks raad ik dit schitterende hotel zeker aan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verblijf hier is echt een genot. De gastheren zijn Brits en zorgen voor een geweldig ontbijt met alles erop en eraan. Alles is brandschoon en tot in de puntjes verzorgd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prima accommodatie met uitstekende voorzieningen. De kamers zijn eigentijds en brandschoon. Bovendien is de locatie ideaal, precies op de juiste afstand tot het bruisende centrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is echt een grote teleurstelling. Er zijn letterlijk maar 6 ligstoelen bij het zwembad, dus als je 's middags wilt ontspannen bij het zwembad, kun je het wel schudden! Om naar het strand te gaan moet je een wandeling van 2.6 km maken en naar het winkelcentrum is het 1.6 km. Het uitzicht vanuit je raam is gewoon een bouwterrein, echt verschrikkelijk. Dit was eens maar nooit meer. Het is absoluut geen 2-sterrenhotel, laat staan de 4 sterren die ze beweren te hebben.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf van 9 nachten in dit hotel met drie personen, hadden we een kamer geboekt met een tweepersoonsbed en een slaapbank, die helaas niet zo comfortabel was. Gelukkig werd de kamer regelmatig schoongemaakt en opgeruimd, wat zeker een pluspunt was. Helaas liet de douche op de kamer te wensen over; de temperatuur was lastig te regelen en er hing een onaangename geur rond het doucheputje. Bovendien was de haardroger kapot. Gelukkig werden na melding bij de receptie passende compensaties geboden. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam, ondanks dat de communicatie in het Engels soms wat moeizaam verliep. Desondanks was de service over het algemeen goed en het dakterras met zwembad was erg aangenaam! Ook hebben we genoten van de picknick die we konden meenemen toen we vroeg naar het vliegveld moesten vertrekken. De ligging van het hotel was ideaal, op loopafstand van zowel het centrum als het strand. Kortom, ondanks enkele minpunten hebben we een fijn verblijf gehad.



© 2007-2025 ReisChecker.nl