ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bahia Calpe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel was vriendelijk, maar het hotel viel toch tegen wat betreft de luxe die je van een 4-sterrenhotel zou verwachten. Het had een verouderde uitstraling en een beetje een vibe van 'net niet'. Het eten, zowel het ontbijt als het avondeten in buffetvorm, was redelijk goed. Echter, de eetzaal liet nogal te wensen over wat betreft gezelligheid. Ik heb in de refter van mijn middelbare school zelfs gezelliger gegeten



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

We verbleven hier voor één nacht tijdens onze reis naar La Manga en het hotel ligt vlakbij het strand, wat geweldig is. Maar helaas is het hondenbeleid niet zo vriendelijk. Het kost €15 extra bovenop je online reservering om een hond mee te nemen, en de honden worden eigenlijk nergens toegelaten. Zelfs op de basic kamers is er niets extra's voor honden. Bovendien waren de douchekop en zeep benodigdheden kapot. Er lagen ook veel zwarte haren op de vloer die niet van mijn blonde vrouw of hond afkomstig waren. Het hotel was ook erg rumoerig vanaf 6.00 uur 's ochtends. Het kan lastig zijn voor degenen die gevoelig zijn voor geluid. Succes!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gelegen op een ideale plek, biedt dit elegante hotel alles wat je nodig hebt voor een heerlijk verblijf. Vanaf de deur is er directe toegang tot transfers en het strand ligt op een steenworp afstand. De zwembaden, hoewel een beetje zoutig, zijn een aangename plek om te ontspannen. Het rooftopzwembad straalt een luxe sfeer uit, maar het water kan wat warm zijn en mist helderheid. Het zou prettig zijn als er meer schaduwplekken beschikbaar waren, aangezien de ligbedden volop in de hete zon staan. Het zwembad op de eerste verdieping biedt een rustigere omgeving met koeler water en voldoende schaduw. Het enige nadeel zijn de drukke liften en onze pech met niet-werkende sleutelkaarten, wat enkele trips naar de receptie vereiste. Het ontbijt is goed en divers, met vriendelijk en behulpzaam personeel. Een eigen bezem op de kamer zou handig zijn om het strandzand zelf weg te kunnen vegen. De kamers zijn comfortabel en goed ingericht, met veel opbergruimte, fijne zithoeken en balkons. Technische problemen worden snel verholpen. De locatie is ideaal, dicht bij het strand, restaurants en de boulevard, en op loopafstand van de winkelstraat die naar het oude gedeelte van de stad leidt. We hebben genoten van ons verblijf in dit hotel, en ook onze tieners vonden het erg ontspannend. Ik raad aan om altijd een extra stekkerblok mee te nemen voor al je oplaadbehoeften tijdens vakanties. Een tip voor het hotel zou zijn om stoelen en parasols van gasten te verzamelen en weer uit te lenen (tegen een kleine borg) tijdens het drukke hoogseizoen, wat niet alleen handig is maar ook bijdraagt aan duurzaamheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn ervaring met dit hotel was over het algemeen positief! De eetzaal heeft een nogal rumoerige sfeer door het geschuif van stoelen en het gekletter van borden en bestek terwijl de obers alles in rap tempo afruimen. Het eten was echter van goede kwaliteit, met elke dag nieuwe gerechten en een leuke showcookingshow. Het uitzicht vanuit onze kamer met zeezicht was prachtig, hoewel het terras de hele dag vol in de zon lag. Het bed was helaas te hard voor mijn smaak, maar ik heb dit opgelost door extra dekens op de matras te leggen voor meer comfort. Het personeel bij de receptie was vriendelijk en behulpzaam. In de hal kon je zelfs een scootmobiel opladen, ideaal als je er een in de stad wilt huren. Het zwembad op de eerste verdieping kreeg nooit direct zonlicht en er waren geen parasols beschikbaar, maar het dakterras was wel zonnig. Gelukkig hadden we geen overlast van de bar boven onze kamer. Let op: washandjes zijn niet standaard aanwezig, dus het is handig om die zelf mee te nemen als je ze gewend bent te gebruiken. De koffiezetapparaat was van het merk Nespresso. Verder is het handig om je pasjes bij de supermarkt te halen en je ontbijtkopje mee terug te brengen naar de eetzaal bij je laatste ontbijt. Op verzoek kon je ook een waterkoker en strijkijzer krijgen, al weet ik niet zeker of hier kosten aan verbonden zijn. De minibar werkte goed en er was een kluis beschikbaar. Het enige nadeel vond ik het late diner, dat pas om 20.00 uur geserveerd werd!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is simpel, maar het biedt een geweldige locatie aan de boulevard, vooral met een kamer met uitzicht op zee. Het restaurant kan nogal lawaaierig zijn vanwege de hoge plafonds, wat zorgt voor een kakofonie aan geluiden. Als je in het hoogseizoen gaat, is het slim om oordopjes mee te nemen! Het eten is eenvoudig, maar voldoende als je niet om luxe geeft. Voor goede koffie kun je beter cupjes in de supermarkt kopen, want in het hotel vragen ze hiervoor erg hoge prijzen. Gelukkig zijn er genoeg supermarkten op slechts 5 minuten loopafstand. De bedden zijn aan de harde kant en het douchen in bad is niet echt comfortabel. Al met al was dit geen plek waar we nog een keer naartoe zouden gaan!



© 2007-2025 ReisChecker.nl