ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Parador De Arcos De La Frontera

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Heerlijk eten en prachtig uitzicht vanaf het terras.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtige locatie in het zonnige Spanje - een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hadden geluk en kwamen precies op het juiste moment aan, midden in een bruisend kerstfeest. Het hele dorp was in feeststemming ter ere van Kerstmis en de geboorte van Jezus. Het was een groots evenement met duizenden bezoekers, waaronder veel kinderen en hun ouders, die tot laat in de avond genoten van de festiviteiten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een authentieke parador. Geen ultra-moderne luxe, maar wel een adembenemend uitzicht. Het pittoreske pleintje is met de auto bereikbaar, maar het kan lastig zijn om een plekje te vinden. Als alle plekken bezet zijn, moet je een hele omweg maken door Arcos om vervolgens beneden bij de grote parkeergarage te komen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wij hebben genoten van een heerlijke lunch hier, met smakelijke gerechten en een goede prijs-kwaliteitverhouding. Daarnaast konden we ook nog eens genieten van een schitterend uitzicht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen7

Prachtige parador in het centrum van Arcos in een oud monumentaal pand. Mooi restaurant,.en mooi uitzicht op de omgeving. Een aanrader. Wel relatief prijzig natuurlijk.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl