ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Juan Francisco

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij ons bezoek aan het restaurant genoten we volop van de avondsfeer. Ondanks dat de keuken eigenlijk gesloten was, verrasten ze ons met heerlijke koude hapjes die perfect pasten bij onze drankjes. Het uitzicht was adembenemend en de bediening was top-notch.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als je ooit Güéjar bezoekt, moet je zeker het ontbijt bij het Juan Francisco hotel proberen - een heerlijke pan con tomate en een café con leche. Het is een snelle, voordelige en smakelijke optie voordat je aan een stevige wandeling begint!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een knus hotel in het hart van Güejar Sierra, met slechts een korte wandeling naar het bruisende stadsplein. De accommodatie, hoewel een tikkeltje gedateerd, past perfect bij de omgeving en biedt een prettig verblijf. Het ontbijt is inbegrepen en wordt rijkelijk geserveerd, met uitzondering van het "sap" dat eerder leek op water verrijkt met poeder dan een verfrissend drankje. De keuken van het hotel werd ons aangeraden als uitmuntend, waardoor we besloten hebben om het de volgende keer te proberen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader voor wie op zoek is naar een gastvrije plek om te verblijven. De vriendelijke eigenaren zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt. Het ontbijt was heerlijk, het restaurant was top, en de slaapkamer was perfect. Het hotel ligt in een schilderachtig bergdorpje, op korte afstand van zowel Granada als de Sierra Nevada, wat het een ideale uitvalsbasis maakt voor het verkennen van de omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verblijf in dit prachtige hotel was een ware verademing. De kamers waren brandschoon en het personeel was uiterst attent en vriendelijk. Het inbegrepen ontbijt was een waar feest voor de smaakpapillen en het diner was verrukkelijk en betaalbaar. Maar wat dit verblijf echt bijzonder maakte, was de persoonlijke aandacht van de eigenaren. Juan, bedankt voor al die extraatjes en attenties. Jullie hebben onze ervaring onvergetelijk gemaakt!



© 2007-2025 ReisChecker.nl