ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Acta Atrium Palace

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service7

Dit hotel heeft een toplocatie midden in het centrum en het personeel is ontzettend vriendelijk. Helaas laten de kamers wat te wensen over wat betreft geluidsisolatie. Het lijkt alsof de metro iedere paar minuten onder je door raast en elk geluidje van je buren hoor je alsof ze naast je bed staan. Ook zijn de bedden aan de stevige kant, wat voor sommigen als oncomfortabel kan worden ervaren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service10

Het hotel is prachtig en de kamer is ook heel mooi. Helaas kun je aan de voorkant van het hotel veel lawaai horen van het verkeer. Het personeel is erg vriendelijk en het is leuk dat er een zwembad en bubbelbad in het hotel zijn. Het hotel ligt op een centrale locatie, vlakbij Plaça de Catalunya.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service10

Dit hotel is een echte aanrader voor wie op zoek is naar een rustige plek met een zeer centrale ligging. Het bevindt zich om de hoek van Plaza de Catalunya en op slechts 100 meter van metrostation Passeig de Gracia. De kamers zijn prachtig en schoon, en komen met luxe extra's zoals badjassen en badslippers. Het ontbijt is uitgebreid en heerlijk, en er is gratis internet met een sterke verbinding. De kleine, maar verzorgde spa is een leuke toevoeging. Dit hotel is de perfecte plek om te ontspannen tijdens een drukke stedentrip.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service9

Afgelopen juni verbleven we hier met wat vrienden. Het hotel was keurig en het ontbijt was uitstekend, alleen viel het avondeten wat tegen. Voor een viersterrenhotel hadden we meer keuzemogelijkheden verwacht. Desondanks was er verder niets op aan te merken. Dankzij de beperkte menukaart tijdens het diner zochten we 's avonds gezellig de stad in. Al met al een aanrader voor een verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Service10

We hebben hier 3 nachten doorgebracht en genoten van de perfecte mix van het verkennen van de stad overdag en ontspannen in de sauna 's avonds. Elke dag werden onze waterflesjes bijgevuld, de kamers waren prachtig schoon. De locatie in het centrum was ideaal. Het personeel was uitzonderlijk behulpzaam en vriendelijk. Barcelona is een prachtige en schone stad, met de meesterwerken van Gaudi als absolute hoogtepunten. Vergeet niet om Xtapela te bezoeken, een tapasbar op slechts een paar minuten lopen van het hotel. De gerechten zijn er superlekker!





© 2007-2025 ReisChecker.nl