ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Gran Ducat

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Service9

Dit hotel heeft een levendige sfeer, maar helaas is het nogal gehorig, dus zorg ervoor dat je oordopjes bij je hebt voor een goede nachtrust. Ondanks dat is het een ideale plek om te verblijven met comfortabele bedden, ruime kamers en de perfecte locatie, op slechts een steenworp afstand van de Ramblas.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service7

De accommodaties zijn compact en eenvoudig, maar uiterst netjes! Het ontbijt was niet overdreven uitgebreid, maar wel voldoende en smakelijk. Gelegen in het hart van de stad, op steenworp afstand van de Ramblas, winkels en diverse bezienswaardigheden, vond ik de ligging ideaal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Service8

Fantastisch gelegen hotel met kleine, maar schone kamers. Helaas zijn de bedden wat aan de harde kant. Het ontbijt is prima. Gelukkig viel de geluidsoverlast op de derde verdieping mee, maar je hoort wel af en toe de metro voorbij komen. Helaas kregen we een te kleine kamer toegewezen die niet geruild kon worden, wat een minpunt was. Gelukkig is er een lift aanwezig en de locatie is perfect, op slechts 2 minuten van de Ramblas, Plaça Catalunya en de Tourist Bus. Een aanrader voor een kort verblijf van twee dagen voor een goede prijs. Vergeet niet het Olympisch dorp te bezoeken!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

De kamers zijn simpel maar netjes, gelegen in het hart van de stad. Vanaf de eerste verdieping is het mogelijk om soms het geluid van de metro en straatgeluiden te horen en te voelen, maar dit stoorde ons niet tijdens het slapen. Het ontbijt was goed en er werd constant bijgevuld. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Er was een aparte beveiligde ruimte waar we onze bagage konden achterlaten op de dag van aankomst en vertrek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service4

De kamer was compact van formaat, maar het ruime balkon maakte veel goed. Helaas liet het matras te wensen over, het was versleten en ingezakt. Gelukkig compenseerde de geweldige locatie dit minpunt ruimschoots. Het hotel bevond zich dicht bij Playa de Catalunya en op steenworp afstand van een metrostation.





© 2007-2025 ReisChecker.nl