ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Tryp Aeropuerto

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een hotel nabij de luchthaven, gelegen te midden van industriegebied. Het is goed bereikbaar met een nabijgelegen metrostation, maar nogal afgelegen van het bruisende centrum (ongeveer 11 km verderop). De service en kamers zijn redelijk, maar ik had pech met een erg lawaaierige kamer en tocht vanwege een kapot raam. Toen ik mijn verblijf met een dag wilde verlengen met twee reserveringen, had ik verzocht om beide samen in te checken. Het ontbijt werd tegen betaling aangeboden (€ 16 bij inchecken, € 20 achteraf), maar helaas was dit slechts inbegrepen bij de eerste boeking en niet bij de tweede. Nadat de receptiemedewerker vergat dit op te nemen, wilden ze me extra in rekening brengen. Ondanks dat dit naderhand werd rechtgezet, verwacht je van een viersterrenhotel niet zoveel gedoe. Een positief punt was het uitgebreide en kwalitatief goede ontbijt, evenals de gratis pendeldienst. De gedeelde werk- en studieruimtes waren ook prettig. Opvallend was dat voor het lenen van een paraplu van slechte kwaliteit een borg van € 15 werd gevraagd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie is slechts een korte shuttlebusrit verwijderd van Terminal 1, wat erg handig is. De kamers zijn ruim en goed onderhouden, maar er is geen water beschikbaar. Gelukkig kun je bij de receptie koud water, warm water en koffie krijgen. Het is handig om een drinkfles mee te nemen. Het personeel bij de receptie is vriendelijk en de lounge is erg ruim. Volg gewoon de borden met 'hotel' naar de gele shuttlebus bij de bushalte buiten Terminal 1. Het is een goede optie, maar het kan verstandig zijn om wat water te kopen op de luchthaven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze tussenstop van Londen naar Ibiza bracht ons naar een perfecte verblijfplaats die precies bood wat we zochten. De locatie was ideaal, dicht bij de luchthaven met een handige shuttle service van en naar het hotel. Het in- en uitchecken verliep soepel, vriendelijk en snel. We werden verrast door de uitzonderlijke slaapkwaliteit van de comfortabele bedden, de voorzieningen zoals een goede tv, koelkast met gratis drankjes, en koffie- en theefaciliteiten op de kamer, kluisje en een schone badkamer met een fijne douche. De ruime kamer bood genoeg opbergruimte voor bagage; precies wat je verwacht van een luchthavenhotel. De lobby en begane grond waren prachtig ingericht, met een aangename sfeer en het ontbijtbuffet van 20 euro per persoon was zeker het geld waard. Niet te vergeten, het personeel was hartelijk en gastvrij, van de portier tot het ontbijtpersoneel. Zonder twijfel zouden we hier opnieuw verblijven als we de kans zouden krijgen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie was geweldig! Helaas viel het eten een beetje tegen in vergelijking met andere Melia hotels.



© 2007-2025 ReisChecker.nl