ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Eurostars Angli

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Schone en nette kamers



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prima accommodatie met comfortabele kamers en een redelijk ontbijt. Het enige nadeel is dat het hotel zich wat verder weg bevindt van de populaire bezienswaardigheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk fantastisch! Het personeel is ontzettend vriendelijk en de inrichting is echt uniek. Een geweldige sfeer en prachtige ligging, met een heerlijk zwembad. Mijn algehele ervaring was ontzettend positief. Absoluut een toplocatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel laat te wensen over. Bij de receptie bladdert de verf van de muren en de bar is niet bepaald een ontspannende plek om van een drankje te genieten. Bij het zwembad ontbreekt het aan voorzieningen en service. Gelukkig waren de kamers van goede kwaliteit, maar het ontbrak wel aan Engelstalige of Nederlandstalige tv-zenders. Het ontbijt was redelijk. Het leek alsof er slechts 4 of 5 medewerkers in het hele hotel werkzaam waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De hotelkamer was comfortabel en het personeel was uitermate gastvrij. Helaas was het teleurstellend dat we in eerste instantie geen gebruik mochten maken van het zwembad en het terras, maar na vier dagen werd dit eindelijk mogelijk. Het ontbijt was lekker, maar het was jammer dat er na het ontbijt geen mogelijkheid was om nog iets te drinken in het hotel, zelfs geen kopje koffie. Misschien is het een goed idee om waterkokers en kopjes op de kamers te plaatsen. Al met al was het een aangenaam hotel met vriendelijk personeel, maar de faciliteiten lieten te wensen over.



© 2007-2025 ReisChecker.nl