ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ch

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel dat ons verwelkomde bij het inchecken was ontzettend hartelijk en attent, inclusief de barman die tijdens ons verblijf aanwezig was. Het hotel bevindt zich op een steenworp afstand van de luchthaven en biedt gratis parkeergelegenheid op het terrein. De ruime kamers zijn uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf. Ik kan deze locatie van harte aanbevelen vanwege de onberispelijke hygiëne en moderne uitstraling.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een teleurstelling! Tijdens mijn recente verblijf in Ferney-Voltaire, waar ik aanwezig zou zijn bij een bruiloft, heb ik mijn been geblesseerd en kan ik niet reizen. Helaas zijn mijn hotelkosten van de geldautomaat verdwenen en kreeg ik geen begripvolle reacties toen ik verzocht om terugbetaling of uitstel. Dit heeft mijn commerciële ervaring behoorlijk verpest.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst in de kamer, viel het schone uiterlijk direct op, maar helaas ontdekten we wat stof onder het bed. Desondanks waren het beddengoed en de voorzieningen van hoge kwaliteit en oogde de kamer erg stijlvol. De isolatie liet wel wat te wensen over, aangezien we wat geluid van buiten hoorden, maar dat was nog acceptabel. De fitnessruimte was echter aan de kleine kant, wat het lastig maakte voor twee personen om te sporten. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en de locatie was perfect voor een verblijf in Genève, met uitstekend openbaar vervoer dag en nacht. Over de veiligheid van de buurt waren we niet helemaal zeker, maar we hebben geen problemen ondervonden. Al met al bood de accommodatie een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en we overwegen zeker om in de toekomst terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel is erg gastvrij en het eten is van goede kwaliteit. De sfeer is vriendelijk en gastvrij.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van dit hotel is niet bijzonder aantrekkelijk, maar gelukkig konden we gemakkelijk met onze eigen fietsen naar het centrum van Genève. Ondanks dat we iets te vroeg aankwamen, werden we vriendelijk ontvangen bij de receptie. De kamer was keurig en schoon, en het ontbijt was heerlijk en gevarieerd. Al met al een aangenaam verblijf in een fraai ogend hotel.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl