ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Brussels City Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtig hotel met riante en elegante kamers in de buurt van het vliegveld. Gasten worden opgehaald en gebracht met een comfortabele shuttle service. De gastvrijheid is van topniveau. Er is een fitnessruimte, bubbelbad en een heerlijk buitenzwembad aanwezig. Helaas was het chloorgehalte in het bubbelbad erg hoog, wat als onprettig ervaren kan worden. Daarnaast zijn de bedden aan de harde kant, wat een goede nachtrust kan belemmeren. Meningen over comfort kunnen echter per persoon verschillen. Het ontbijt was eenvoudig van aard.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fijn hotel waar ik verbleef tijdens een hittegolf. Ondanks de buitentemperatuur van 40 graden, was de airco binnen uitstekend. De ontvangst was hartelijk en de kamer voldeed ruimschoots aan de normen van Brussel. Het bed, de kussens en de douche waren heerlijk. Bovendien was alles goed schoon. De houten vloer was een verademing ten opzichte van stoffige tapijten. Het ontbijt was zeer smakelijk en uitgebreid, hoewel er wel wat meer vers fruit had mogen zijn. De prijs-kwaliteitverhouding was meer dan goed. Ik zal hier zeker terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een ruime en prachtig ingerichte kamer met een hemels bed. De locatie is perfect - rustig en toch dichtbij alles wat je nodig hebt. Brandschoon en het ontbijt is heerlijk en gevarieerd. Het personeel is uiterst vriendelijk en biedt uitstekende service!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel heeft zeker potentie, maar er zijn wel wat verbeterpunten te noemen. Bij aankomst bleek de parkeergarage vol te zijn, ondanks dat het niet mogelijk was om van tevoren een plek te reserveren. Er werd geadviseerd om voor de deur te parkeren, maar hier mocht je uiteindelijk maar maximaal 4,5 uur staan. Dit zorgde ervoor dat we alsnog elders moesten kijken voor een parkeerplaats. De manager leek niet op de hoogte van deze beperkte parkeertijd en deed ook geen moeite om een oplossing te vinden. Daarnaast was de kamer niet op tijd klaar en bij binnenkomst was deze ook niet helemaal schoon, met stof op de grond. Op de gang knipperden de lampen en de airco op de kamer leek niet goed onderhouden te zijn, met een vol filter dat mogelijk vuile lucht zou verspreiden. Het enige positieve punt was dat de bedden comfortabel waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was keurig en het bed was comfortabel. Helaas liet de badkamer wat te wensen over door de onstabiele douche en de beperkte ruimte in het bad. Gelukkig werkte de airconditioning prima. De man bij de receptie verdiende zeker een compliment, hij was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was heerlijk en zeer uitgebreid, we hebben er echt van genoten. De locatie was ook goed. We hebben onze auto in de garage kunnen parkeren na wat passen en meten, voor 15 euro per dag. Er zijn echter maar een beperkt aantal parkeerplekken, dus ik vraag me af wat er gebeurt als het vol is. De metro was dichtbij, maar wij kozen ervoor om naar de stad te lopen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl