ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Internacional

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De airconditioning in de kamer is verouderd en lijkt niet te reageren op de temperatuurinstellingen. Het ontbijt is standaard en mist diversiteit, terwijl het avondmaal teleurstellend was. De televisie is oud en heeft een beeldkwaliteit die te wensen overlaat. Het ontbreekt aan wisselgeld in dollars en er zijn slechts een paar stopcontacten in de kamer, waaronder een in de badkamer. Desondanks verdienen ze lof voor hun vriendelijke service en comfortabele bedden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een hotelervaring om snel te vergeten. Hoewel het hotel zichzelf prijst met 4 sterren, voelt het eerder aan als een bescheiden 2-sterrenaccommodatie. Bij aankomst bleken de driepersoonskamers eigenlijk tweepersoonskamers te zijn met een extra bed erin gepropt. Zelfs de trappen lekten tijdens een regenbui. De beloofde wifi was een grote teleurstelling, aangezien het enkel 3G-verbinding bood en niet opgewassen was tegen de vraag van de gasten. Het repetitieve buffet serveerde elke dag hetzelfde gerecht, meestal opgewarmd van de vorige dag. De douche begaf het al snel en het warme water was niet constant beschikbaar, waardoor je moest plannen wanneer je kon douchen. Bovendien kregen we water uit de kraan voorgeschoteld, wat helaas resulteerde in gezondheidsproblemen. De benauwde sportschool had een vochtigheid die bijna verstikkend was. Kortom, dit hotel liet veel te wensen over op het gebied van comfort en gastvrijheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel verdient absoluut geen aanbeveling. De behandeling die we kregen was onmenselijk. Er was geen plek voor ons, zelfs niet vooraf gereserveerd, en ze boden ons duistere accommodatie tegen een exorbitante prijs aan. De manager was uiterst onbehulpzaam en leek er alles aan te doen om ons op straat te laten staan. Hij manipuleerde onze reserveringsgegevens en weigerde ons fatsoenlijk te helpen. Booking.com heeft bevestigd dat er nooit annuleringen zijn geweest, zoals het hotel beweerde. Het 'alternatief' dat de manager bood was een schimmig hotel zonder enige veiligheid of legitimiteit. Deze situatie was niet alleen onprofessioneel, maar ook ronduit gevaarlijk. Ik raad ten zeerste af om hier te verblijven en hoop dat dergelijke praktijken streng worden aangepakt. Het is onacceptabel om gasten zo te behandelen en vervolgens de verantwoordelijkheid te ontlopen. Dit is echt de druppel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

O hotel já teve seus dias de glória, mas agora parece ter perdido totalmente o seu brilho. Os quartos são apenas aceitáveis, com problemas até mesmo nos banheiros, como o sistema de descarga. A piscina parece estar abandonada, sem receber os cuidados necessários há muito tempo. Apesar da tarifa acessível, o café da manhã é extremamente simples. Parece que o hotel está precisando de uma boa reforma em todas as áreas... quem sabe um dia isso aconteça.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik moet toegeven dat het wel vermakelijk was, toch denk ik dat er meer aandacht nodig is. Het is duidelijk dat het gebouw al flink op leeftijd is en er meer geïnvesteerd moet worden om de fantastische service van het personeel te optimaliseren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl