ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Windsor

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het spijt me enorm dat ik een minder positieve ervaring moet delen. Ik waardeerde de vriendelijkheid van uw personeel, de prachtige locatie en de stijlvolle inrichting van de kamer. Helaas moest ik tijdens het douchen braakselresten van de douchewanden verwijderen, wat me onaangenaam verraste. Ik was van plan het personeel hierover te informeren en om een andere kamer te vragen, maar vanwege onze late aankomst na een concert, heb ik dit niet gedaan. Tevens trof ik braaksel in de gootsteen aan, wat pas zichtbaar werd toen de afvoer loskwam. Ik adviseer u dringend om passende maatregelen te nemen en het schoonmaakpersoneel op de hoogte te stellen, aangezien dit een potentieel gezondheidsrisico vormt (kamer 419). Het spijt me dat ik deze feedback moet geven, vooral omdat uw team zo vriendelijk was en de locatie echt geweldig is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van deze accommodatie was gunstig en de prijs was redelijk, wat positief was. Toch miste ik wat essentiële informatie en begeleiding tijdens mijn verblijf. Er waren geen informatiebrochures of instructies in de kamer aanwezig, en bij het inchecken kreeg ik niet alle benodigde details, zoals wifi-toegang, liftgebruik, restaurantlocatie en fitnessruimte. Na een lange reis is het niet handig om telkens de receptie te moeten bellen voor deze basisinformatie. Daarom denk ik dat het vriendelijke personeel betere systemen moet implementeren om zulke zaken efficiënter af te handelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische tijd hebben we gehad in het Mercure Hotel! Het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij, vooral Ilaria heeft onze huwelijksreis extra speciaal gemaakt. De kamers waren heerlijk comfortabel en de ruime badkamer met de geweldige douche was een echte bonus. De ligging van het hotel is perfect voor het verkennen van het bruisende stadscentrum en het fascinerende Auckland Museum. Voor een onvergetelijk verblijf raden wij dit hotel zeker aan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze ervaring in dit hotel was fantastisch en we voelden ons er meteen op ons gemak. De locatie van het hotel is perfect voor het verkennen van de stad te voet, waardoor het een ideale uitvalsbasis is in alle richtingen. De receptie was zeer gastvrij, de kamers waren prachtig ingericht en voorzien van een ruime badkamer zonder drempels en zeer comfortabele bedden. Ondanks dat het hotel niet erg rustig was, hebben we geen last gehad van lawaai van andere gasten of van de straat. We raden dit hotel van harte aan voor een aangenaam verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was uiterst gastvrij en deskundig. De kamers waren brandschoon en smaakvol ingericht. Een kleine kanttekening was de beperkte geluidsisolatie, waardoor gesprekken van buren en wachtenden bij de lift duidelijk te horen waren. Bovendien was er een onhandigheid met de verlichting in de kamer, waardoor je alleen de lampen allemaal aan of allemaal uit kon doen, en niet individueel instellen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl