ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Leonardo Residenz

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Op een spontane manier belandden we hier voor een overnachting tijdens onze reis. De verhouding tussen prijs en kwaliteit was uitstekend. De kamer was comfortabel, met een gezellig klein terrasje. In de lobby waren gratis ijsjes beschikbaar (vooral leuk voor de kinderen, al waren ze door een niet al te koude koelkast een beetje gesmolten). De kamer voor drie personen had een bank die was omgebouwd tot bed, wel wat aan de smalle en harde kant. Het ontbijt was heerlijk! Ondanks de ochtenddrukte verliep alles vlot dankzij het attente personeel dat snel de tafels opruimde en het eten constant bijvulde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik had van tevoren een reservering gemaakt voor €69 per kamer via de telefoon, maar bij aankomst midden in de nacht moesten we plots €139 per kamer betalen. Het gevoel van bedrog na een vermoeiende reis was ontzettend teleurstellend. Hoewel de kamers schoon waren, ontbrak het aan airconditioning en moesten we met het raam open slapen, wat resulteerde in vroeg ontwaken door het lawaai rondom het hotel in de ochtend. Het uitcheckproces was een ware nachtmerrie met een conflict tussen een andere gast en de balie medewerker, waarbij de rij steeds langer werd en er voldoende personeel aanwezig was, maar niemand leek te helpen met uitchecken. Dit leidde ertoe dat we onze vlucht misten. Hoewel ik normaal gesproken begripvol ben, zal ik hier nooit meer terugkomen na deze ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik zou Kamer 901 absoluut niet aanbevelen aan anderen. Het was bijna onmogelijk om te slapen vanwege het lawaai van mensen die bij de receptie wachtten en de geluidsoverlast in de gang. Het was een complete nachtmerrie en ik ben uiteindelijk zonder enige rust vertrokken. Geen aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het ontbijt was verrukkelijk en de kamers waren lekker ruim. Het personeel van het hotel was ontzettend vriendelijk en stond altijd voor ons klaar. Toen ik per ongeluk iets was vergeten in mijn kamer, hebben ze me fantastisch geholpen door het naar mijn huis op te sturen. Echt een top service!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben een geweldige tijd gehad in dit uitstekende hotel. Het inchecken verliep soepel en het personeel was uiterst vriendelijk. Absoluut een aanrader voor iedereen die München wil bezoeken!



© 2007-2025 ReisChecker.nl