ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Savoy Othon

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

Dit hotel is perfect voor een kort verblijf. Mijn partner en ik hebben hier een lang weekend doorgebracht. Er is geen restaurant aanwezig, maar gelukkig kan je wel roomservice bestellen voor het diner. Het ontbijt is simpel, maar zeker voldoende. De locatie is ideaal, vlakbij zowel Copacabana als Ipanema. Het personeel bij de receptie is erg vriendelijk en behulpzaam. De kamers zijn schoon, hoewel het bed aan de kleine kant is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging8
  • Service5

De kamer in het hotel was in orde, maar helaas hadden we wat last van het drukke verkeer. Het ontbijt was lekker en de locatie was perfect om Rio de Janeiro te verkennen. We hebben hier tien nachten doorgebracht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging8
  • Service10

De ligging van het hotel is ideaal ten opzichte van het Copacabana strand, met veel bussen die naar alle bezienswaardigheden stoppen. Daarnaast is de metro op loopafstand bereikbaar. Onze kamer was eenvoudig, de waterdruk van de douche was soms onvoorspelbaar waardoor je even moest wachten, maar uiteindelijk kwam het water weer. Wij verbleven op de hoogste verdieping. Het ontbijt was prima en het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service7

Een gezellig ontbijthotel vlakbij het bruisende Copacabanastrand. Het hotel en de kamers zijn netjes en comfortabel. Direct tegenover het hotel vind je een wisselkantoor en banken voor het pinnen van geld. Bijna naast het hotel bevindt zich een supermarkt, terwijl je alleen maar naar links hoeft te gaan om op het prachtige strand van Copacabana te belanden. Langs het strand zijn tal van (luxe) restaurants waar je voor een goede prijs heerlijk kunt eten. Een handige tip: bestel één menu voor twee personen, zoals de traditie is in Brazilië. De porties zijn hier namelijk royaal: een stuk biefstuk weegt al gauw 4 ons en je krijgt niet één kipschnitzel, maar drie! Een medium pizza is vaak te veel voor één persoon, dus ga voor een small per persoon. De Braziliaanse wijn kan wat muffig zijn, dus kies liever voor een Chileense of Argentijnse variant. In alle grote steden in Brazilië is het verstandig om 's avonds bepaalde gebieden te vermijden vanwege veiligheidsrisico's (bv. rechts van het hotel), maar overdag is dit geen probleem. Gelukkig zijn taxi's en de metro zeer betaalbaar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service10

Dit hotel laat echt te wensen over als het op faciliteiten aankomt. De lobbybar is zo klein dat er amper ruimte is voor twee barkrukken. De kamers zijn ook niet bepaald ruim, met als kers op de taart een minibar die onbereikbaar is omdat het bed ervoor staat. Gelukkig is de locatie ideaal, vlakbij het Copacabana strand waar je je prima kunt vermaken. Voor verdere uitstapjes is het ook handig, omdat je overal snel bent. Voor heerlijk eten hoef je niet ver te zoeken; het restaurant Monaco om de hoek serveert verrukkelijke gerechten met een uiterst gastvrije bediening. Het personeel staat klaar om je bord bij te vullen nog voordat je het leeg hebt gegeten, een echte aanrader!





© 2007-2025 ReisChecker.nl