ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Casa Andina

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Ligging8
  • Service8

Dit hotel voelt aan als een oase met gezellige huisjes te midden van een weelderige tuin, wat een prachtig concept! De kamers zijn goed onderhouden en brandschoon, en het personeel is hartelijk en spreekt vloeiend Engels. Het ontbijt is verrukkelijk en overvloedig. Hoewel Chivay zelf niet heel opzienbarend is, ligt het hotel op slechts een korte wandeling van de Plaza. 's Nachts kan het behoorlijk fris zijn in de winter, maar gelukkig ontvang je een warme kruik om je bed op te warmen.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging10
  • Service10

Wat een fantastische bestemming voor een paar ontspannen dagen weg! Het personeel is ontzettend gastvrij en spreekt vloeiend Engels bij de receptie. Ook wordt er goed gezorgd voor gasten die last hebben van hoogteziekte, met direct beschikbare zuurstof die al na 5 minuten verlichting kan bieden (soms is dit meerdere keren nodig). De kamers zijn simpel ingericht en tijdens de herfst/winter kan het behoorlijk koud zijn in de nacht (extra tip: de winter begint hier op 21 juni!). Het ontbijt is voortreffelijk en er is een uitgebreide menukaart voor lunch en diner met diverse gerechten om van te genieten. Een echte aanrader voor een onvergetelijk verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service8

Na een vermoeiende reis belandden we bij dit hotel. Helaas waren we teleurgesteld toen we een krap kamertje kregen toegewezen waar onze 2 koffers amper in pasten. Gelukkig besloten we te klagen en kregen we een ruimere kamer aangeboden, die beviel ons stukken beter. Het personeel was gastvrij en attent. Bovendien was er op het terrein een interessant planetarium te bezoeken, wat zeker de moeite waard was. Het eten was van goede kwaliteit. Kortom, een fijn hotel om te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging10
  • Service8

Voor de prijs is dit een prima keuze, alhoewel het geen luxe ervaring biedt. De badkamer is in orde, maar de douche laat te wensen over.



Reisperiode: mei 2014

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service10
  • Verzorging9
  • Voorzieningen9

Prachtige accommodatie in een mooi gebied, met lekker eten en genoeg voorzieningen tegen de koude nachten en eventuele hoogteziekte.



© 2007-2025 ReisChecker.nl