ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Golf Trinidad

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging3
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid4

Na het bekijken van de foto's op de hotelwebsite en het lezen over de luxueuze services, werden hoge verwachtingen gewekt voor een droomvakantie. Echter, de realiteit was teleurstellend. De beloofde goede wifi bleek een leugen en voor wifi op de kamer moest zelfs 20 euro worden betaald. Het animatieteam voor kinderen sprak alleen Spaans en was opdringerig, net als het overig personeel. De beperkte kennis van Engels zorgde voor communicatieproblemen. Hoewel Roquetas de Mar veel te bieden heeft, zoals snorkelen en kajakken, kostte het openbaar vervoer naar bezienswaardigheden veel tijd, zoals 3 uur naar 'Cabo de Gata'. Het eten in all-inclusive formule was over het algemeen goed, maar er moest worden betaald voor cocktails zoals Mojito. De kamers waren echter ruim, goed uitgerust en schoon, inclusief een televisie, koelkast en airconditioning. De badkamer was ook in orde. Wat betreft het zwembad, waren er 2 diepe zwembaden en een ondiep kinderzwembad met glijbaan. Helaas waren er niet genoeg ligstoelen voor alle gasten, dus vroeg bij het zwembad zijn was essentieel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging9
  • Service2

De kamers waren keurig en de bedden waren comfortabel, maar de eetzaal liet te wensen over. De borden waren nat en vies, met etensresten er nog aan vastgeplakt. De glazen waren ook vies en de koffieautomaten werkten vaak niet. De bierkraan was vaak leeg, en buiten lag er een troep van plastic bekertjes en servetten. De placemats waren zo vies dat er bruine smurrie vanaf kwam als je ze optilde. Er vlogen vogels rond die op het eten afkwamen en alles onder poepten, wat resulteerde in veel vliegen op de tafels. De vloer plakte aan je schoenen. Het personeel droeg vieze kleding en zag er slordig uit. We besloten om te vertrekken en kregen een ander hotel, waar de reisleiding gelukkig begrip voor had.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7

De hotelkamers zijn luxe ingericht met een inloopdouche en een koelkastje voorzien. Er is een LCD-tv, airconditioning en elke dag worden de bedden opgemaakt en schone handdoeken verstrekt. De kamers zijn ruim en brandschoon. In de avonden in september is er entertainment beschikbaar in de grote lobby en bij de receptie is er gratis WiFi. Bij de twee zwembaden is er een poolbar waar je kunt genieten van een verscheidenheid aan hapjes zoals hamburgers, worstjes, frietjes, drankjes en vers fruit. Via het hek aan de boulevard loop je zo naar het strand en een lange wandelpromenade. De boulevard is ideaal om een eind te wandelen en is ook toegankelijk voor mindervaliden en rolstoelgebruikers. Als je reserveert, vraag dan om een kamer op de begane grond (Kamers 54 t/m 67).



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10

Ik begrijp de negatieve recensies niet helemaal, want mijn vriend en ik hebben een geweldige tijd gehad in dit hotel toen we in juli 2014 op vakantie gingen. De kamer was prachtig en brandschoon, het eten was voortreffelijk met veel keuzemogelijkheden. Het personeel heeft zich weinig met ons bemoeid, maar daar hadden we ook geen behoefte aan. Binnen 20 minuten met de bus waren we in het centrum van Roquetas, maar rondom het hotel waren genoeg leuke winkeltjes en bars te vinden. Het strand was adembenemend mooi en voor 9 euro per dag konden we genieten van twee comfortabele strandbedjes en een parasol. Ondanks dat het hoogseizoen was, was het strand verrassend rustig. Kortom, een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid10

De kamers zijn lekker ruim en altijd schoon, maar het ontbreekt aan een koelkastje. Helaas mist de ambiance in zowel het restaurant als de lounge. Het eten laat nogal te wensen over, met temperaturen die niet kloppen - warm is te koud en koud is lauw. Er staan twee koffiemachines, maar slechts één werkt, waardoor er steeds een rij staat. Het zwembad is prachtig, maar er is slechts één medewerker voor de drankjes, wat ook weer voor wachttijden zorgt. Kortom, het is beter om alleen de accommodatie te boeken in dit hotel en elders te gaan dineren, aangezien er genoeg eetgelegenheden in de buurt zijn.





© 2007-2025 ReisChecker.nl