ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Grand

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een geweldige locatie vlakbij het stadscentrum van Bayonne en het personeel is echt vriendelijk en behulpzaam, wat een groot pluspunt is. Ook hebben ze een eigen parkeergelegenheid, wat erg handig is. Helaas voldeed de bezette kamer niet aan de verwachtingen die je zou hebben bij een 4-sterrenhotel. De kamers zijn nogal ouderwets ingericht en het tapijt was niet erg schoon. Daarnaast was de geluidsisolatie erg slecht, waardoor ik zelfs oordopjes moest kopen voor de volgende dag. Al met al zou ik persoonlijk niet opnieuw voor dit hotel kiezen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een verblijf in dit hotel was prima! Het ontbijt was zeker een hoogtepunt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een aanrader voor wie graag midden in de bruisende stad verblijft. De ligging is perfect, met alle eet- en uitgaansgelegenheden op slechts een steenworp afstand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een geweldige plek om te verblijven, gelegen in het hart van het centrum. We hebben hier al eerder verbleven, ongeveer drie jaar geleden, en waren blij te zien dat ons geliefde hondje ook deze keer welkom was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het oude gebouw kraakt en piept bij elke beweging, waardoor geluiden van anderen goed hoorbaar zijn en voor de nodige overlast zorgen. Echter compenseert de uitstekende ligging in de stad en het uiterst vriendelijke personeel dit minpunt ruimschoots.



© 2007-2025 ReisChecker.nl