ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Normandie

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel bevindt zich midden in het centrum van São Paulo, een zeer gunstige locatie om overal naartoe te reizen, maar het kan wel gevaarlijk zijn. Overdag wemelt het van de politieagenten, anders nemen de criminelen de controle over. De service is uitstekend, met vriendelijk en beleefd personeel. De kamers zijn wat gedateerd, de gangen lijken op doolhoven en de prijs is aan de hoge kant. Het ontbijt is goed en het hoogtepunt is de koffiemachine bij de receptie die gratis koffie serveert, van gewone koffie tot cappuccino. De prijs zou iets lager kunnen zijn, maar over het algemeen zou ik hier weer verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Gunstig gelegen, met politiebewaking voor de deur en in de buurt van de 25 de Março en de Bar da Brahma. Het personeel is beleefd en behulpzaam. De kamer is schoon en voorzien van een tv, airconditioning en een minibar met redelijk geprijsde producten. Het ontbijt is fantastisch. In de lobby is er zelfs een koffiemachine voor gasten, waar je kunt genieten van warme chocolademelk, cappuccino, espresso en andere drankjes, evenals gearomatiseerd water.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring! Mijn eerste keer in São Paulo en ik kon geen betere keuze hebben gemaakt. Het hotel is perfect gelegen! Dichtbij alles! Bars, restaurants, supermarkten, de metro, vlakbij de 25 de março, echt top! Het ontbijt is gewoonweg fantastisch, er is van alles en nog wat. En de service van het hotel, de medewerkers, maken echt alles beter! Ik heb 5 sterren gegeven omdat het geweldig is, maar dit hotel verdient er 10! En een speciale dank aan Larissa, de medewerkster die ons met uiterste vriendelijkheid en sympathie behandelde, ze stond toe dat we onze koffers in het hotel konden laten, zelfs na het uitchecken, en was super behulpzaam, beantwoordde al onze vragen en gaf veel sightseeingtips. Kortom, ik raad dit hotel absoluut aan, ga er zonder aarzeling heen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel biedt eenvoudige maar doeltreffende kamers, die precies het juiste comfort bieden. Het ontbijt is ronduit geweldig, met een verrassende variëteit. De ligging is uitstekend: vlakbij is er een steakhouse dat maaltijdcheques accepteert, en voor extra veiligheid is er altijd een politiepatrouille aanwezig voor het hotel, zodat de gasten met een gerust hart kunnen genieten van hun verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het hotel is echt aan vernieuwing toe! De foto's op het internet laten niet zien hoe het er nu uitziet. Er zijn slechts 2 liften en een daarvan was stuk toen ik aankwam en bleef dat zo tot de volgende ochtend toen ik vertrok. Het duurde wel 20 minuten om van mijn kamer naar het ontbijt te komen vanwege de drukte bij de enige werkende lift. Er was schimmel op het plafond van de badkamer en veel stof op de airconditioner, dus moest ik hem uitschakelen en in de hitte slapen om geen allergische reactie te krijgen. Het matras was doorgezakt, waardoor ik niet goed kon slapen en meerdere keren wakker werd van het ongemak. Alsof dat nog niet genoeg was, lekte de airconditioning in het ontbijtgedeelte voortdurend op de tafels, dus moest ik steeds van tafel wisselen om rustig van mijn koffie te kunnen genieten. Het enige positieve punt was het vriendelijke personeel en de chocoladefontein, maar helaas compenseren ze niet de vreselijke ervaring van het verblijf daar.



© 2007-2025 ReisChecker.nl