ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Klaustur

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gelegen in een rustige omgeving met comfortabele kamers. De menukaart is wat beperkt en aan de prijzige kant, maar gelukkig is er een happy hour van 17.00 tot 19.00 uur.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit gezellige hotel heeft kamers met veel natuurlijk licht en comfortabele badkamers. De locatie is ideaal voor een uitstapje naar de indrukwekkende Laki kraters.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje met frisse en nette kamers. Alles oogt modern en het personeel is ontzettend gastvrij. Het eten in het hotel is verrassend lekker en betaalbaar. Wat ook fijn is, is dat het personeel graag tips geeft over leuke activiteiten of bezienswaardigheden voor in de avond.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op 21 juni 2022 verbleef ik in een eenvoudig, maar stijlvol hotel dat met zorg was ingericht. Mijn kamer was modern en brandschoon, en de badkamer was voorzien van een fijne douche. Hoewel mijn uitzicht op kamer 132 op de begane grond niet spectaculair was - het keek uit op een andere vleugel van het hotel - was ik tevreden met de voorzieningen. Het ontbijt was gevarieerd en heerlijk, met als hoogtepunt de echte IJslandse Skyr die je geproefd moet hebben. De kwaliteit ervan overtrof zeker de Nederlandse varianten. De wifi werkte ook prima op de kamer. Voor deze ervaring betaalde ik een schappelijke prijs van €110 voor één nacht. Tip: bezoek de nabijgelegen waterval voor een extra bijzondere ervaring tijdens je verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een uitstekende plek om te verblijven met een hartelijke ontvangst.



© 2007-2025 ReisChecker.nl