ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Gran La Florida

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Service1

Na een verblijf van slechts één dag in dit hotel, besloten we om onze geplande 3-daagse reservering te annuleren. De gastvrijheid liet sterk te wensen over en het leek alsof er geen leidinggevenden aanwezig waren. Het personeel leek onze aanwezigheid compleet te negeren en de sfeer was verre van gastvrij. Dit hotel heeft een zeer rommelige uitstraling en het voelde alsof de behoeften van de gasten niet centraal stonden. Dit was zonder twijfel een van de slechtste hotelervaringen die we ooit hebben gehad en er zijn zeker betere opties te vinden in Barcelona. Onze klachten werden genegeerd, zelfs toen we voortijdig besloten om te vertrekken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid10

Een prachtig hotel met een rijke geschiedenis! Gebouwd in 1925, behoudt het hotel nog steeds enkele originele kenmerken, zoals de fraai bewerkte trapleuningen en hoge plafonds op de tweede verdieping. Het hotel bevindt zich op de top van de Tibidabo berg naast een amusementspark. De kamers zijn licht en hebben mooie houten vloeren. Het ontbijtbuffet is uitstekend. Bereikbaar via het openbaar vervoer met de S-lijn, funicular en vervolgens bus 111, waardoor het ongeveer een uur duurt vanuit het stadscentrum. Een taxi doet er buiten de spits ongeveer een half uur over en kost ongeveer €22. Het personeel is zeer attent en behulpzaam, altijd bereid om te helpen. Dit hotel is perfect voor gasten die de drukte van de stad willen ontlopen maar toch in Barcelona willen verblijven. Het uitzicht vanaf het hotel is adembenemend, vooral 's avonds wanneer de stad prachtig verlicht is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Service8

Dit hotel in Europa steekt er met kop en schouders bovenuit. De ontspannen sfeer, combinatie van berglucht en nabijheid van het bruisende centrum van Barcelona maken het een ideale plek voor zowel ontspanning als avontuur. De kamers met zeezicht en terras zijn absoluut een aanrader, terwijl de kamers aan de landzijde wat minder indruk maken. Kortom, de perfecte locatie voor wie op zoek is naar rust en toch dicht bij de dynamiek van de grote stad wil verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

Een oase van luxe en exclusiviteit! La Florida wordt beschouwd als een van de top vijftig hotels ter wereld en dat is volkomen terecht. Deze plek overstijgt de standaard vijf sterren classificatie met gemak. Elk klein detail, van de bloempotten tot de deurknoppen, straalt perfectie uit. Het eten is voortreffelijk en de service is van ongekend hoog niveau. Het personeel is onopvallend aanwezig maar weet precies hoe ze jou als gast in de watten moeten leggen. De ligging op de berg is adembenemend, met uitzicht op Barcelona voor degenen die een kamer met zeezicht boeken. Het is duidelijk dat sommige mensen de essentie van een vijfsterrenervaring niet begrijpen. Kortom, een absolute aanrader voor wie op zoek is naar perfectie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Service8

Dit topklasse hotel onderscheidt zich niet alleen door de chique inrichting en moderne voorzieningen, maar ook door de intieme sfeer en relaxte benadering van het personeel. De locatie is perfect voor gasten die op zoek zijn naar rust, maar toch dichtbij het bruisende centrum van Barcelona willen verblijven. Een onverwachte bonus: genieten van de frisse berglucht vanwege de hoge ligging. Een absolute aanrader is een kamer met prachtig uitzicht op zee, bij voorkeur met een terras. Echt adembenemend! De kamers aan de landzijde vallen in het niet in vergelijking met deze schoonheid.





© 2007-2025 ReisChecker.nl