ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sunshine Tower

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst leek dit hotel veelbelovend met zijn chique ontvangsthal en fraaie kamers. Echter, al snel veranderde onze ervaring drastisch. Tegen het middaguur raakte ons toilet verstopt en meldden we dit direct bij de receptie. Men beloofde dat het onderhoud dit snel zou verhelpen, maar bij onze terugkeer om 16.00 uur was er nog niets gebeurd. Een nieuwe receptioniste stelde voor om zelf met de toiletborstel aan de slag te gaan, wat een ongemakkelijke situatie opleverde. Uiteindelijk bleek dit geen oplossing en werd de geur ondraaglijk. Ondanks herhaaldelijk contact met management en onderhoud kwam er geen hulp. We moesten zelfs betalen voor een drankje tijdens het wachten. Pas om 17.00 uur werden we naar een nieuwe kamer verplaatst, maar de ervaring was al bedorven. De slechte service en hygiënische problemen op onze jubileumnacht waren teleurstellend. Mooie façades betekenen weinig wanneer basiszaken als onderhoud en gastenzorg zo verwaarloosd worden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben genoten van ons verblijf in het hotel. Het personeel was erg gastvrij en deelde handige tips met ons om de omgeving te verkennen. De kamer was brandschoon en zag er net zo uit als op de foto's. Bovendien ligt het hotel op een rustige locatie, perfect voor ontspanning. Al met al, een aanrader voor een fijn verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn ouders brachten we twee dagen door in dit hotel. De receptioniste was ontzettend gastvrij en vriendelijk, met oog voor details en een enorme inzet om ons verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Dit hotel verdient echt aanbeveling! Het is niet alleen schoon, maar ook gunstig gelegen op loopafstand van vele bezienswaardigheden. Zonder twijfel een van de beste accommodaties waar ik ooit heb gelogeerd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was prachtig, met een moderne inrichting en voldoende ruimte. Het zwembad was een oase van rust, omringd door hoge palmbomen en kleurrijke bloemen. We vroegen om 5 extra uren omdat onze vlucht pas om 18.00 uur vertrok, en we hoefden slechts $ 50 extra te betalen, wat een goede deal was. Hoewel het hotel een stukje verwijderd ligt van het centrum van Cairns, was het de moeite waard om elke dag de trap op te lopen om terug te keren naar deze comfortabele plek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wij verbleven van 24 november 2019 tot 1 december 2019 in dit hotel en het was absoluut de juiste beslissing. Voor een betaalbare prijs kregen we een geweldige ervaring. Het hotel ligt op loopafstand van restaurants, winkelcentra en uitgaansgelegenheden. Het personeel bij de receptie was vriendelijk en behulpzaam, de kamers waren mooi en schoon. Kortom, een aanrader voor Nederlanders die waar voor hun geld zoeken.



© 2007-2025 ReisChecker.nl