ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Narai

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service7

Ideaal gelegen met een heerlijk ontbijt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service6

Tijdens het hoogseizoen is het druk in dit uitstekende hotel. Als je graag uitslaapt, kan het lastig zijn om een plekje te vinden bij het ontbijtbuffet rond 09:00 uur. De lobby bruist van leven door de lounge bar en het open Italiaans geïnspireerde restaurant. De centrale ligging en de goede kwaliteit van de kamers maken dat ik de volgende keer weer voor dit hotel zou kiezen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging5
  • Service8

De locatie van dit prachtige hotel is ideaal, je kunt gemakkelijk lopend naar het centrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

Dit hotel is ideaal gelegen voor een bezoek aan Bangkok, met de skytrain en de rivier op loopafstand. Het kleine zwembad bij het hotel biedt een fijne plek om af te koelen. Hoewel de kamers niet heel bijzonder zijn en de bedden aan de harde kant zijn, is het eten in buffetvorm wel van goede kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging10
  • Service10

Dit hotel bevindt zich midden in het bruisende stadscentrum en biedt kamers van verschillende groottes en verdiepingen met diverse vloerafwerkingen. Bij aankomst op onze kamer op de derde verdieping werden we verrast door ongewenst bezoek van twee kakkerlakken, maar na melding kregen we direct een andere kamer toegewezen op de elfde verdieping. De klantenservice was op en top en het eten was voortreffelijk.





© 2007-2025 ReisChecker.nl