ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Troyon

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van het hotel is fantastisch, absoluut een van de grootste pluspunten. De nabijheid van het metrostation en de Champs-Élysées maakt het reizen zeer gemakkelijk. Tijdens onze huwelijksreis kregen we een kamerupgrade, wat ons verblijf zeer comfortabel en aangenaam maakte. Het enige minpunt was de receptiemedewerkers, de communicatie in het Engels was erg lastig en ze leken weinig moeite te doen om ons te begrijpen, wat soms zelfs grof overkwam.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel verdient absoluut een warme aanbeveling. De bedden zijn zo comfortabel dat je er heerlijk op kunt wegdromen, terwijl het personeel bij de receptie en roomservice supervriendelijk en behulpzaam is. De kamers zijn niet alleen schoon, maar ook verrassend ruim voor een Parijse accommodatie zonder dat je de hoofdprijs betaalt. De ligging naast de Arc de Triomphe en op steenworp afstand van het dichtstbijzijnde metrostation maakt dit hotel tot een topper wat betreft locatie. Het ontbijt is misschien niet uitgebreid, maar zit wel vol met heerlijke lekkernijen zoals kaas, zalm, Franse patisserie en versgeperste sappen, wat het motto 'klein maar fijn' perfect samenvat. Wij waren al voor de tweede keer terug en zouden dit hotel zeker opnieuw kiezen. Echt een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een toplocatie, vlakbij de Arc de Triomphe. De kamers zijn prachtig en worden goed schoongehouden. De receptie is dag en nacht bereikbaar en het ontbijtaanbod is fenomenaal. Ondanks de centrale ligging, is de straat rustig en vredig. De prijzen zijn ook zeer gunstig in vergelijking met andere hotels in de buurt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit keurig onderhouden hotel heeft een charmante uitstraling en kan hier en daar wel wat opfrissing gebruiken. De ligging is perfect voor het verkennen van de toeristische hotspots van Parijs, waaronder de Arc de Triomphe op slechts 5 minuten loopafstand. De prijs-kwaliteitverhouding is hier zeker in orde.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een charmante uitstraling met een vleugje nostalgie, wat bijdraagt aan de authentieke Franse sfeer. De gastvrije medewerkers spreken vloeiend Engels en staan altijd voor je klaar. Onze kamer was comfortabel en het hele hotel straalde netheid en frisheid uit. Het was zelfs mogelijk om na het uitchecken onze bagage achter te laten in de bagageruimte, zodat we zorgeloos van onze laatste dag konden genieten. Een echte aanrader voor een aangenaam verblijf!

Melden


Reisperiode: november 2018

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging8
  • Voorzieningen7

Leuk hotel op een ok locatie. De kamer was voor Parijse begrippen best ruim. Het bed voorzien van volwaardige matrassen. Het ontbijt was prima te noemen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl