ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Orfeas

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Orfeas Hotel bevindt zich aan de rand van het bruisende centrum van Kalampaka, op slechts een korte wandeling van zowel het centrum als het treinstation. Ondanks de centrale locatie, heerst er een serene sfeer en is het hotel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Bij binnenkomst in de lobby valt de eenvoudige, doch comfortabele inrichting op. Het vriendelijke personeel draagt bij aan een warm welkom voor de gasten. De kamer is ruim en smaakvol ingericht, hoewel het donkere bed enigszins somber kan overkomen. Desondanks is de kamer heerlijk verfrissend en comfortabel. Voorzieningen zoals airconditioning, een flatscreen-tv en gratis toiletartikelen dragen bij aan het gemak. De badkamer is keurig en goed onderhouden. Elke kamer beschikt over een eigen terras, waarbij het uitzicht op de betoverende Meteora-landschappen een extra tintje aan het verblijf geeft, ondanks dat enkele gebouwen het zicht belemmeren. Het hotel beschikt over een prachtige tuin en een royaal buitenzwembad. Hoewel het zwembad nog niet gevuld is vanwege het seizoen, belooft dit een geweldige plek te zijn voor ontspanning zodra de zomer aanbreekt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn tweedaagse tour naar Delphi en Meteora verbleef ik in dit hotel voor één nacht. De kamer was heerlijk ruim en comfortabel, en bood een prachtig uitzicht op de Meteora rotsformaties vanuit het raam. Ondanks dat het stadje vrij klein is, waren er genoeg leuke souvenirwinkels en restaurants op loopafstand te vinden. Het adembenemende uitzicht op Meteora dat je overal in de stad kon bewonderen was werkelijk fantastisch.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Gelukkig was de badkamer wel waterdicht, zodat onze benedenburen droog bleven nadat wij hadden gedoucht. Echter waren de douchegordijnen net iets te kort, waardoor de hele vloer van de badkamer kletsnat werd na het douchen. We verbleven in kamer 203, waar de ventilator van de airco constant aan stond en zelfs met oordoppen was het geluid nog goed te horen. Het ontbijt liet ook wat te wensen over, het was wat aan de karige kant.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een geweldig hotel! We zijn om de twee jaar met een groep studenten op ontdekkingstocht door Griekenland en verblijven hier altijd. Het personeel is vriendelijk, het eten is heerlijk, de kamers zijn prachtig, het zwembad is groot, we kunnen ontbijten op het terras en er is veel ruimte. Alles is gewoonweg fantastisch!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service8

De kamers zijn basic en niet erg luxe. De douche is krap en het tweepersoonsbed is smal en stevig. Als je comfortabeler wilt liggen, is het misschien beter om twee eenpersoonsbedden te vragen. Gelukkig is het zwembad wel mooi en goed onderhouden. Het personeel is gastvrij en vriendelijk, wat zorgt voor een prettige sfeer. Het ontbijt is eenvoudig, maar voldoende om de dag goed te beginnen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service5

Het zwembad is absoluut het hoogtepunt van dit hotel. Verder is het oké, niet meer dan dat. Het ligt aan de rand van een stadje dat verder niet veel te bieden heeft. De echte attractie is Meteora, dus dit hotel is een handige uitvalsbasis voor het verkennen ervan.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl