ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Pharaohs Doki

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf hier was fantastisch! De kamers waren brandschoon en voorzien van alles wat we nodig hadden. De ligging is perfect, met een overvloed aan winkels, eetgelegenheden en lokale supermarkten in de buurt. Bovendien liggen de meeste bezienswaardigheden van Caïro op korte afstand, hoewel niet allemaal op loopafstand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie kan wel wat renovatie gebruiken. Het hotel ligt vlakbij de oevers van de Nijl en op steenworp afstand van het Egyptisch museum. Vanuit het restaurant heb je een prachtig uitzicht over de bruisende stad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamers zijn eenvoudig ingericht maar wel netjes. Helaas is de WiFi niet betrouwbaar en de internetverbinding is traag. Het ontbijt laat ook te wensen over met droog brood, beperkte keuze aan beleg en het ontbreken van yoghurt, kwark en vers fruit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Gelegen in het bruisende hart van Caïro, omgeven door winkels en met een uitstekende eetgelegenheid in de buurt. De levendige sfeer wordt echter wel versterkt door het constante geluid van voorbijrijdend verkeer en de oproep tot gebed van de nabijgelegen moskeeën.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is absoluut niet hygiënisch. Overal is het vies en smerig. De airconditioning zat vol met zwarte stof en leek zelfs schimmel te bevatten, wat waarschijnlijk komt door het condenswater dat hierdoor rondspatte. De vloeren plakten en de badkamer was beschimmeld en erg vies. Ook werkten de afvoeren niet goed. Gelukkig was de service redelijk en kon je wel genieten van een goed ontbijt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl