ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Radisson Sas

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn vrouw en ik kregen een overnachting en kaartjes voor de show "Take it to the Limit", cadeau van onze kinderen. We kwamen een paar uur te vroeg aan op donderdagmiddag en werden begroet door het vriendelijke personeel dat ons informeerde dat onze kamer klaar was. De ontvangst was hartelijk en we voelden ons meteen thuis. Onze kamer had een geweldig uitzicht op de bergen. Na het settelen bezochten mijn vrouw en ik het zwembad en andere faciliteiten voordat we gingen dineren. Het diner was voortreffelijk en de service was uitstekend. Later bezochten we het concert en waren compleet weggeblazen door de ervaring. Toen we informeerden naar een extra nacht, bleek er beschikbaarheid te zijn en besloten we te blijven. We kregen weer dezelfde kamer toegewezen. Graag willen wij al het personeel bedanken, van de receptie tot de schoonmaak, voor het maken van ons verblijf zo bijzonder. We zullen zeker snel weer reserveren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel was prachtig en het personeel was vriendelijk, maar de service in de bar liet wat te wensen over vanwege een tekort aan personeel. De kamers waren luxueus en gezellig. Het ontbijt was uitgebreid en zelfbediening, hoewel sommige gerechten niet helemaal warm waren. Helaas heb ik geen gebruik gemaakt van de spa of het fitnesscentrum. Ik bracht veel tijd door in de knusse foyer, hoewel het daar soms wat frisjes was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf was al fantastisch, maar de service tijdens het ontbijt maakte het werkelijk onvergetelijk - vooral dankzij de buitengewone inzet van Isaac bij het ontbijtstation. Op de ochtend van mijn zoon zijn 13e verjaardag overtrof Isaac alle verwachtingen om ervoor te zorgen dat het een speciale dag werd. Hij bakte niet alleen overheerlijke pannenkoeken exclusief voor hem, maar regelde ook dat zijn zus erbij was, waardoor ze zich beiden echt speciaal voelden. Zelden kom je iemand tegen die zoveel passie en zorg in zijn werk steekt, maar Isaac belichaamt de essentie van uitmuntende gastvrijheid. Zijn aandacht voor detail, bedachtzaamheid en oprechte vriendelijkheid veranderden een normaal ontbijt in een memorabele viering. Zeker verdiend: vijf sterren! ⭐⭐⭐⭐⭐



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt top, ik heb eigenlijk niets om over te klagen. Ik raad aan om van tevoren een tafel te reserveren in het restaurant, want het kan nogal druk zijn. Het eten was heerlijk. Het zwembad was lekker warm en erg fijn om in te zwemmen. Helaas was het stoombad buiten werking en de sauna was meer een warme, benauwde kamer zonder kachel om water over de stenen te gieten. Maar al met al was het een prettig en aangenaam verblijf. Het personeel was ook erg vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij het inchecken werden we hartelijk ontvangen door het receptiepersoneel. Het hotel zou wat moderner mogen ogen en kan wel een opfrisbeurt gebruiken. Onze kamer was comfortabel, alhoewel hij wel erg kil was. De zwembad- en sauna voorzieningen waren prima, alleen was het verplicht om een badmuts te dragen of er een te kopen voor €3 per persoon. Het ontbijt was gevarieerd en voldoende. Het hotel is gunstig gelegen op slechts 5 minuten rijden van Sligo.



© 2007-2025 ReisChecker.nl