ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Monte Puerta Tierra

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Service10

De kamers zijn lekker ruim, maar helaas zonder balkon. Het hotel is perfect gelegen, op slechts 10 minuten wandelen van het bruisende centrum en op een steenworp afstand van het strand. Het ontbijtbuffet is echt een feestje, met een uitgebreide selectie aan lekkernijen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging7
  • Service6

Op steenworp afstand van het bruisende centrum, gelegen aan een levendige doorgaande weg. De kamers zijn prima, niet meer dan dat. Verder niets opmerkelijks, het is gewoon standaard.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service10

Dit hotel ligt aan een levendige weg die naar de stad leidt, dicht bij het strand en op loopafstand van het historische centrum. De gastvrijheid was uitstekend, met een handige parkeerservice die ervoor zorgde dat mijn auto alvast geparkeerd werd. Onze kamer was ruim en prachtig ingericht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging5
  • Service6

Het hotel bevindt zich aan een levendige straat, wat kan leiden tot parkeerproblemen. Gelukkig biedt het hotel zelf parkeermogelijkheden voor 10 euro per dag onder het gebouw. De accommodatie is ruim en over het algemeen comfortabel. Het hotel ligt op ongeveer 15-20 minuten lopen van het historische centrum van Cadiz, maar het strand is slechts op 5 minuten loopafstand te vinden. Cadiz zelf kan worden beschreven als een bestemming met een unieke sfeer en beperkte attracties. Voor ons was het niet de moeite waard om deze stad te bezoeken tijdens onze rondreis door Andalusië.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service10

Het hotel is gunstig gelegen aan de hoofdweg die leidt naar het historische centrum, met een handige parkeergarage eronder. De kamers zijn ruim en comfortabel, met heerlijke bedden. Hoewel het uitzicht beperkt is door kleine ramen, is het strand slechts op 80 meter afstand. Het kost ongeveer 10-15 minuten om naar het oude centrum te lopen. De stad heeft een charmante Arabische uitstraling en een prachtig strand. Een aanrader is een bezoek aan de Torre Tavira met zijn unieke camera obscura, vanwaar je een prachtig uitzicht hebt over de hele stad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8

Een uitstekend gelegen hotel op korte afstand van het charmante Cadiz. Hoewel de stad zelf niet de meest uitnodigende was, bood het hotel een ruime en goed onderhouden kamer met comfortabele bedden. Het vriendelijke personeel zorgde voor een goed ontbijt en bood zelfs parkeerservice in de garage tegen een kleine vergoeding. Helaas lag het hotel aan een drukke weg, maar dat deed geen afbreuk aan ons verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging6
  • Service6

De kamers zijn prachtig en ruim, met verduisterende gordijnen en geluidsdichte ramen om rust te garanderen. Het ontbijt is gemiddeld en wordt geserveerd in een ietwat saaie eetzaal. Gelukkig is de oude stad Cádiz gemakkelijk te bereiken op loopafstand van ongeveer tien minuten, en deze stad is werkelijk prachtig. Een ander voordeel van het hotel is de overvloed aan informatiefolders en kaarten die in de hal beschikbaar zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service8

Dit hotel is één bonk luxe. Aan de voorkant ligt het weliswaar aan een drukke en rumoerige weg, maar aan de achterkant vind je een prachtig strand. De medewerkers zijn uiterst attent en klantvriendelijk. Wat het eten betreft, kun je genieten van een zeer uitgebreid en divers buffet. De stad Cadiz is charmant, hoewel misschien niet zo levendig als bijvoorbeeld Sevilla. De gezellige restaurants en bars bevinden zich in de oude stad, iets verder weg van het hotel. Cadiz is minder toeristisch, wat zich bijvoorbeeld uit in het feit dat je voornamelijk Spaanse kranten zult vinden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service8

Gezellig stadshotel met handige parkeermogelijkheden. Voor een kleine vergoeding van ongeveer 10 euro per dag kun je gebruik maken van de parkeergarage van het hotel. Het personeel neemt zelfs de zorg voor het parkeren van je auto op zich, zodat je alleen de sleutel bij de receptie hoeft in te leveren. De service is uitstekend: we konden eerder dan verwacht inchecken en kregen zonder problemen een kamer toegewezen. De kamer is knus van formaat, maar toch smaakvol ingericht en voorzien van een goed gevulde minibar (wel wat aan de prijzige kant). De badkamer is ook prima in orde. Ondanks de ligging aan een drukke weg, hoor je hier met gesloten ramen en airconditioning weinig van. Het hotel bevindt zich op een steenworp afstand van een prachtig strand (slechts 3 minuten lopen) en ongeveer 20 minuten lopen van de oude stad. Er zijn bussen beschikbaar naar het centrum en een taxirit kost ongeveer 3 euro enkele reis. Het ontbijt is goed verzorgd en het personeel is erg vriendelijk. Hoewel we Cadiz als stad niet zo bijzonder vonden (misschien mede door onze ervaringen in Granada en Sevilla), heeft het wel een unieke ligging aan zee die zeker de moeite waard is. We hebben desondanks genoten van ons verblijf.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl