ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Palazzuolo

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een heerlijk weekend doorgebracht in een bruisende stad. Het hotel was uitzonderlijk en straalde warmte uit, mede dankzij het gastvrije personeel. Ons verblijf was buitengewoon aangenaam en we hebben enorm genoten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit is mijn debuut als criticus en ik moet helaas aankaarten dat mijn meest recente verblijf niet bepaald een succes was. De indeling van het hotel liet te wensen over, de receptie rook constant naar rook, de verlichting in mijn kamer vertoonde een storende knipperende actie, er ontbrak een doucheglijst en de wifi-connectie was ondermaats. Het toppunt van teleurstelling was echter de versleten toegangsdeur, die dringend aan vervanging toe was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst werden we hartelijk ontvangen en de schoonmaker stond voor ons klaar om te helpen. Er lagen handdoeken en zeep voor ons klaar. Het ontbijt bestond uit pakketjes croissants, sap en koffie, niet erg uitgebreid maar wel betaalbaar en netjes. Al met al een prima plek om de stad twee nachten te verkennen. Dankjewel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De nacht hier was aangenaam en rustgevend, iets wat een hotelkamer zeker hoort te bieden. Ondanks de warme temperaturen buiten, zorgde de airco ervoor dat ik er geen last van had. Het personeel bij de receptie was buitengewoon vriendelijk en gaf me een geweldige restauranttip (niet moeilijk te vinden in Florence!). Het enige minpuntje was de aaneenschakeling van trappen die je moest trotseren vanaf straatniveau naar de receptie en vervolgens naar de kamer. Gelukkig ben ik nog fit en gezond, maar voor minder mobiele gasten kan dit een uitdaging vormen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een pareltje! De kamers waren brandschoon en prachtig gedecoreerd. Vanaf het zwembad geniet je van een schitterend uitzicht, maar helaas moet je een badmuts dragen en die ook nog eens apart aanschaffen. Jammer... Het ontbijt is uitstekend, met een ruime keuze aan lekkernijen!



© 2007-2025 ReisChecker.nl