ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel De La Fontaine

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie van het hotel is fantastisch, op slechts een steenworp afstand van de Promenade des Anglais. De kamer, hoewel compact, straalt comfort uit. De patio waar je van het ontbijt kunt genieten, is echt een fijne plek. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en attent, wat echt een pluspunt is. Het enige minpuntje is het parkeren, aangezien je verplicht bent om gebruik te maken van de dure ondergrondse parkeergarage naast het hotel voor €25 per dag.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verborgen pareltje in Nice! Mijn ervaring in Hôtel de la Fontaine was werkelijk fantastisch. De ontvangst was hartverwarmend en attent vanaf het moment dat ik binnenkwam. Mijn kamer was kraakhelder, rustig en prachtig ingericht, met bedden die hemels comfortabel waren. Ik werd vooral betoverd door de patio met de fontein: een serene oase midden in de stad! De ligging is perfect, op een steenworp afstand van de Promenade des Anglais en dichtbij alle bezienswaardigheden. Het ontbijt was voedzaam en gemaakt van hoogwaardige producten. Wat het verblijf nog specialer maakte, was hun sterke nadruk op duurzaamheid met het gebruik van lokale producten en recycling. Ik kijk er al naar uit om terug te keren! Dank aan het hele team voor deze geweldige ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op steenworp afstand van zowel de historische binnenstad als het bruisende stadscentrum. De ligging maakt het eenvoudig om te voet naar het strand te gaan. Het ontbijt wordt geserveerd met een uitgebreide selectie aan kazen en gebak, vergezeld van heerlijke koffie. Ons tweedaagse verblijf was uitermate plezierig en we bevelen deze accommodatie van harte aan.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Onze ervaring bij dit hotel was niet helemaal wat we ervan hadden verwacht. Ondanks dat we een kamer aan de rustige kant hadden geboekt, bleek deze vrij klein te zijn en de geluidsisolatie was ver te zoeken. De muren waren zo dun dat we letterlijk alles konden horen wat er in de aangrenzende kamers gebeurde. Het leek wel alsof we samen met onze buren op de kamer zaten. Na een onrustige nacht en een klacht bij het management kregen we te horen dat er niets aan kon worden gedaan en dat was teleurstellend, vooral gezien de hoge prijs die we hadden betaald voor de accommodatie. Het gebrek aan service in deze situatie liet helaas veel te wensen over.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een heerlijk verblijf hebben we gehad! De kamer waar we verbleven was zo knus en rustig, ook al lag het hotel midden in het toeristische hart van de stad. Het personeel was ontzettend vriendelijk en aanspreekbaar, precies zoals het hoort. En die binnenplaats met de fontein, echt een verborgen juweeltje! Onze ochtendkoffie daar drinken was echt een speciale ervaring. We gaan zeker weer terug naar deze plek als we Nice opnieuw bezoeken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service8

Dit hotel heeft een fijne sfeer, het personeel is heel gastvrij en de locatie is perfect.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl