ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hard Rock

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Al geruime tijd genieten we van de sfeer in HR cafeetjes en het idee om te overnachten in een HR hotel leek een droom die uitkwam. Echter, in de Verenigde Staten zijn deze accommodaties onbetaalbaar. De prijs hier was relatief hoog naar Thaise maatstaven, maar voor ons betaalbaar. Het enige wat ons teleurstelde was de locatie. Vooral 's avonds voelde het niet veilig om met een kind over straat te gaan, wat een treurige situatie was. We verbleven 4 nachten en verlieten alleen het hotel voor het eten (de Hongsakitchen, op slechts een paar minuten lopen, was fantastisch en zeer vriendelijk). We hebben heerlijk bij het zwembad vertoeft. Het eten in het hotel zelf was niet bijzonder, maar in het naastgelegen HR cafe was het prima. Een geweldig hotel, maar de locatie liet te wensen over. Het zou eigenlijk op een andere plek moeten liggen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service10

Ons verblijf in dit hotel was geweldig tijdens ons Lions Club weekend. De service was uitstekend, het zwembad was heerlijk en het eten was voortreffelijk. De ligging van het zwembad aan de boulevard maakt het gemakkelijk om via een achteruitgang binnen enkele minuten bij de winkelgalerij (Mike) te komen. Dit hotel is absoluut een aanrader. Pattaya biedt een bruisend uitgaansleven en is zeker de moeite waard om te ontdekken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service9

Het is alweer meer dan een jaar geleden (september 2006) sinds mijn verblijf in Pattaya, maar het Hardrock Hotel staat nog helder in mijn geheugen. Dit hotel was echt een pareltje vergeleken met andere accommodaties, maar de prijs was ook wat hoger (althans voor de Thaise normen). Het was op slechts een steenworp afstand van het strand, hoewel wat verder weg van de winkels en bars. Gelukkig was dit geen probleem, want een taxi (Bahtbus) kostte slechts 10 Baht / 20 eurocent per persoon. Ik heb hier eerder wat foto's gedeeld, maar kan ze op dit moment niet terugvinden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service10

Tijdens mijn recente reis naar Thailand sprong dit hotel er echt uit. De service was uitmuntend en het personeel was ontzettend vriendelijk. De hotelkamers waren ook nog eens heel stijlvol ingericht. Bovendien was het Hard Rock Cafe in de buurt, wat een leuke toevoeging was. En laten we het zwembad niet vergeten... dat was echt top!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

Ik bezocht dit hotel voor het eerst in 2002 en heb het deze zomer opnieuw bezocht, en het is nog steeds van uitstekende kwaliteit. Ik merkte op dat er veel Aziatische gasten waren; de eerste keer dat ik hier verbleef was het hotel net geopend en vrij rustig, maar deze keer was het bijna volgeboekt. Desondanks was de service nog steeds perfect. Het zwembad is enorm en hoewel het aan de boulevard ligt, voelt het niet te open en bloot. De kamers zijn niet al te ruim, maar wel goed uitgerust met alle benodigde voorzieningen. De locatie is perfect.





© 2007-2025 ReisChecker.nl