ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Elan

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie is brandschoon en biedt een aangename omgeving, maar ligt op een afstand van ongeveer een kwartiertje lopen van het dichtstbijzijnde metrostation.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het verblijf in het hotel was fantastisch, omgeven door een prachtige setting en met bijzonder gastvrij personeel. Ik zou hier zonder twijfel opnieuw willen verblijven. Bovendien bevinden zich talrijke gezellige Chinese eetgelegenheden in de omgeving, waardoor er genoeg keuze is voor heerlijke maaltijden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was brandschoon en het personeel was ontzettend vriendelijk en sprak goed Engels. Het duurde slechts 10 tot 15 minuten om vanaf het hotel naar het metrostation Guangzhou treinstation te lopen. De locatie van het hotel is ideaal voor zowel winkelen als zakendoen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring! Dit wordt mijn tweede verblijf hier en ik ben weer helemaal tevreden. De kamers zijn altijd brandschoon en er wordt gezorgd voor nieuwe tandenborstels en tandpasta. Het eten is verrukkelijk en het brede assortiment bevalt me enorm. Een perfecte keuze voor een korte vakantie. Probeer ook zeker het restaurant aan de overkant van het hotel, het is zeker de moeite waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De prijs is zeer betaalbaar en de ligging is perfect voor het ontdekken van lokale lekkernijen. De kamer oogt fris en is brandschoon, compleet met een heerlijk ligbad. Het ontvangst bij de receptie is hartelijk en professioneel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl