ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Appartement Villa Themos

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid2

Alles verliep vlot en zonder problemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Kindvriendelijkheid7

Dit prachtig gelegen verblijf biedt de perfecte combinatie van nabijheid van het centrum en het strand. De inrichting heeft een charmant Grieks karakter en de eigenaresse, Dora, is in eerste instantie misschien even wennen, maar blijkt al snel een warme en humoristische vrouw te zijn. Het is geen verrassing dat veel gasten steeds weer terugkeren naar dit appartement - een duidelijk teken van de uitstekende ervaring die hier geboden wordt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid9

Voor mijn eerste bezoek aan Samos koos ik voor Villa Themos vanwege de charmante ligging en de intieme sfeer. De ruime appartementen zijn voorzien van comfortabele bedden en worden uitmuntend schoongehouden. Het prachtige zwembad en de gezellige bar zorgen voor een fijne sfeer. Een leuke extra is dat je 's ochtends verse broodjes aan je deur kunt laten bezorgen. Dora en haar familie zijn ontzettend vriendelijk en gastvrij, en staan altijd voor je klaar. Dankzij hun gastvrijheid en het gezelschap van de andere vakantiegangers hebben wij een onvergetelijke vakantie gehad bij Villa Themos. We zijn er zeker van dat we nog eens terug zullen keren naar deze bijzondere plek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10

Voor de derde keer in mei verbleven we in villa Themos, wat aangeeft hoezeer we het daar waarderen. Deze keer was in mei weer een goede keuze gebleken, met geweldig weer en prachtige natuur. Het verkennen van het eiland op een scooter was een fantastische ervaring. Het uitzicht vanuit ons ruime appartement was adembenemend. Hoewel het appartement eenvoudig was ingericht op een Griekse manier, was het absoluut schoon en had het een comfortabel bed - voor ons het belangrijkste criterium. De sfeer bij de bar met Dora was altijd gezellig, ze heeft geweldige verhalen en veel humor. Er zijn mensen die het tegendeel beweren, maar voor ons ligt dat echt aan henzelf. We hebben weer enorm genoten en kijken er zeker naar uit om terug te keren. Dus aarzel niet, gewoon reserveren! :-) Annelies en Walter



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Kindvriendelijkheid10

Deze plek geeft me echt een gevoel van thuis zijn. Alles is tot in de puntjes verzorgd, de omgeving is rustgevend en de prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. Het is de ideale uitvalsbasis om te ontspannen, de omgeving te verkennen en leuke activiteiten te ondernemen. Absoluut een aanrader, en ook nog eens geschikt voor gezinnen met kinderen.





© 2007-2025 ReisChecker.nl