ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Catalonia Gran

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn verblijf in het hotel - teleurstellend • De kamer was klein en had geen kast, waardoor ik mijn kleding op een hanger bij de wastafel moest hangen. • Er waren geen extra's zoals slippers, badjassen of voldoende handdoeken. • Toen ik op dag twee om 9 uur een schone handdoek vroeg, vertelde de receptioniste me dat schoonmaak nog niet beschikbaar was en dat ik zelf naar de receptie moest komen om er een te halen. • Het karige ontbijt werd geserveerd in een ongezellige ruimte die aanvoelde als een garage. • Het was een flinke wandeling van ongeveer 20 minuten naar Plaça de Catalunya. • Bij het uitchecken vroeg ik om hulp met mijn bagage, maar werd in eerste instantie verteld dat er niemand beschikbaar was. Na aandringen stuurden ze uiteindelijk wel iemand. • Al met al was de service en kwaliteit verre van wat je mag verwachten van een 4-sterrenhotel. • De prijs niet waard.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb hier twee keer gelogeerd tijdens twee aparte uitstapjes. De tweede keer werden mijn gast en ik zo vriendelijk behandeld door het personeel, omdat ze zagen dat we terugkerende gasten waren. We werden verwend met lekkernijen en ze bewaarden onze bagage voor een overnachtingstrip - toen we terugkwamen voor de laatste nacht van onze reis, stonden onze tassen keurig in de kamer. Ze plaatsten zelfs de rozen die ik van mijn verloofde had gekregen in een vaas en lieten ons champagne achter. Een mooi gebaar en zeer op prijs gesteld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij een volgend bezoek aan Barcelona zou ik zonder twijfel weer kiezen voor het Catalonië hotel. Het personeel was zeer vriendelijk en professioneel. Alles was onberispelijk schoon en netjes, wat duidelijk de aandacht voor detail laat zien. Mijn 'junior suite' was misschien niet enorm van formaat, maar de ruimte was nog steeds comfortabel. Het tweepersoonsbed met eersteklas matras en comfortabele kussens was geweldig. De kamer had ook een fijne bank en twee flatscreen-tv's. De ruime douchecabine was prachtig met mooi porselein, en de moderne keramiek in de kleine toiletruimte was ook een pluspunt. Ik waardeerde de chips en badjassen. Elke avond werden er zelfs chocolaatjes naar de kamer gebracht, een leuke verrassing. Ook vond ik het vers fruit bij aankomst een goede eerste indruk. De kamer was goed uitgerust met een fles water, een koffiezetapparaat en pads, allemaal gratis. Helaas konden we door het slechte weer geen gebruik maken van het kleine maar goed doordachte zwembad. Het continentale ontbijt bood een scala aan zoete en hartige opties, evenals vers fruit en rauwe groenten. Het was handig dat er personeel was dat Italiaans sprak bij de receptie. De omgeving rondom het hotel was zowel overdag als 's avonds levendig, met veel eetgelegenheden, een goed gevulde supermarkt en een apotheek op loopafstand, en zelfs een Napolitaanse pizzeria vlakbij. De locatie was ook gunstig gelegen op tien minuten lopen van de metrobus. Als frequente reiziger kan ik zeggen dat dit een van de beste hotels is waar ik heb verbleven. Kortom, goed gedaan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij binnenkomst werd ik warm verwelkomd en met oprechte gastvrijheid behandeld, wat meteen de toon zette voor een geweldige ervaring. Het ontbijt was een feest met verse en heerlijke opties, geserveerd in een ontspannen setting door attent personeel dat altijd klaarstond voor de gasten. Ook in de bar werd ik positief verrast door het snelle en deskundige barpersoneel dat 's avonds zorgde voor een levendige sfeer met perfect gemixte drankjes en vriendelijke service. Kortom, een vlekkeloze en plezierige ervaring dankzij het fantastische personeel. Ik kijk er al naar uit om terug te komen!❤️❤️



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastische accommodaties!



© 2007-2025 ReisChecker.nl