ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Midtown

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Mijn verblijf in het Holiday Inn in Montreal was niet helemaal wat ik ervan had verwacht. De ligging van het hotel is wel top: op een steenworp afstand van zowel het oude Montreal als de haven, wat super handig was. Het inchecken en uitchecken verliep soepel, maar het parkeren was helaas niet gratis en daar baalde ik van. Wat betreft de kamer, die viel me behoorlijk tegen. Er was geen sprake van een mooi uitzicht en de kamer was donker en benauwd, waardoor het bijna claustrofobisch voelde. De hygiëne liet ook te wensen over; er lag zelfs stof in de badkuip, wat me echt tegen de borst stuitte. Van plan om te douchen, besloot ik anders na de staat van de badkamer te hebben gezien. Na slechts één nacht te hebben doorgebracht, checkte ik vroeg uit omdat ik me niet op mijn gemak voelde om langer te blijven. Ik heb tijdens mijn verblijf geen enkele andere faciliteit gebruikt, puur vanwege de teleurstellende kamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik geef deze accommodatie geen lage beoordeling vanwege de kamers zelf, aangezien ik hier geen ervaring mee heb. Echter, toen ik belde om te vragen naar de mogelijkheid van een kamer op een hogere verdieping als cadeau voor mijn vriendin die dol is op een panoramisch uitzicht, kreeg ik te horen dat de kamers willekeurig worden toegewezen en dat het niet zeker was of we op een hogere verdieping zouden belanden. Als iemand met ervaring in softwareontwikkeling, verbaasde het me dat ze niet in staat leken te zijn om tegemoet te komen aan een specifiek verzoek en leek het eerder op onverschilligheid. Het is jammer dat ze de kans op een gemakkelijke verkoop hebben laten liggen door niet wat extra moeite te doen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Samen met mijn partner en twee kinderen hebben we een overnachting gehad in dit hotel. We maakten gebruik van een speciale aanbieding die beschikbaar was op tweede kerstdag, en vonden de prijs-kwaliteitverhouding erg goed. Hoewel we normaal gesproken de voorkeur geven aan hotels zonder tapijt en deze kamer wel tapijt had, was dit geen groot probleem voor ons. De kamer was comfortabel, vooral de bedden, en we konden gemakkelijk de klimaatregeling regelen, ondanks dat de verwarming wat geluid maakte. We vonden het fijn dat we het raam konden openen voor frisse lucht. In de badkamer was alleen koud water beschikbaar via de wastafelkraan, dus gebruikten we de kraan van het bad. De lobby was prachtig met visvijvers en veel verschillende vissen. Het ontbijt was voldoende en we waren blij dat het bij onze deal was inbegrepen, aangezien we niet graag $25,99 per persoon zouden betalen. Een extra voordeel was dat kinderen onder de 11 jaar gratis mochten eten. De locatie van het hotel is ook uitstekend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn verblijf duurde maar 2 nachten in een ruime kamer met een kingsize bed en een balkon, maar het was absoluut een positieve ervaring. De gastvrijheid, zowel wat betreft roomservice als de algemene service, was uitstekend en de kamer was brandschoon. Ik was aangenaam verrast dat het balkon echt gebruikt kon worden en niet alleen voor de sier was. De aanwezigheid van een prachtige koivijver en het adembenemende uitzicht vanuit het restaurant droegen bij aan de bijzondere ambiance van de locatie. Tijdens het ontbijtbuffet miste ik echte ahornsiroop voor mijn wentelteefjes (ze hadden alleen gearomatiseerde glucosestroop) en de varkensworstjes hadden iets te veel kraakbeen, maar over het algemeen was de maaltijd van goede kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fijn hotel met een bekwaam team en smakelijke gerechten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl