ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Helnan Marselis

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een pareltje. De vriendelijke en attente medewerkers maken je verblijf extra speciaal, maar de locatie is echt de kers op de taart. Wakker worden met zo'n prachtig uitzicht is echt een droom die uitkomt. En als je dan uit bed stapt, staat er ook nog een heerlijk ontbijt op je te wachten. Een absolute aanrader voor een onvergetelijk verblijf!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben al diverse keren in dit hotel verbleven en elke keer willen we terugkomen, dat zegt genoeg. De locatie is echt geweldig. De bedden zijn heerlijk, de kamers ruim, het ontbijt fantastisch en het personeel erg vriendelijk. Aarhus is echt een prachtige stad om te verkennen! Het geluid van de zee op de achtergrond terwijl je slaapt, wat kan je nog meer wensen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van het hotel is werkelijk prachtig. Bij aankomst is er voldoende parkeergelegenheid, wat erg prettig is. De ontvangsthal en lobby hebben een zakelijke uitstraling die doet denken aan een vergadercentrum, wat eigenlijk ook zo is. Hierdoor oogt het minder sfeervol. Het uitzicht vanuit de kamer is adembenemend mooi. Naar mijn idee beschikt elke kamer over dit prachtige uitzicht. Het bed slaapt heerlijk, al is de kamer wat aan de kleine kant en de badkamer kan wel een opfrisbeurt gebruiken met achterstallig onderhoud. Ik heb genoten van een verfrissende duik in de zee en het zwembad, gevolgd door een ontspannende sessie in de tweepersoons-sauna. Er is ook een kleine fitnessruimte beschikbaar. Het ontbijt was absoluut van vijfsterrenkwaliteit!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Gelegen in een rustige omgeving ten zuiden van Århus, bevindt dit hotel zich aan de schilderachtige baai van Århus. De kamers met zeezicht beloven adembenemende vergezichten, waarbij het rustgevende geluid van kabbelende golven en meeuwen 's nachts het enige is wat je hoort. Het vriendelijke personeel zorgt voor een gastvrije ontvangst, ondanks dat sommige kamers enkele tekenen van ouderdom vertonen en enkele gebreken vertonen. Gasten kunnen genieten van het (bescheiden) zwembad, sauna en fitnessruimte. Het parkeren bij het hotel is echter niet gratis, zelfs niet voor gasten die overnachten (€ 20 per dag). Het ontbijt is voldoende, maar niet overdadig, met sappen uit een machine in plaats van vers geperst. Als je van plan bent om de stad te verkennen, houd er dan rekening mee dat het hotel op 45 minuten loopafstand ligt. Gelukkig bieden ze busdiensten aan of kan je bij het hotel een fiets huren. Over het algemeen lijken vier sterren misschien iets te genereus voor dit hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel heeft absoluut zijn pluspunten. Het uitzicht vanuit de kamers met zeezicht is prachtig, de fitnessruimte is goed uitgerust, het zwembad is fijn en het ontbijt is van goede kwaliteit. Het enige minpuntje dat ik persoonlijk heb ondervonden, is dat ik van mening ben dat parkeergelegenheid een service zou moeten zijn die is inbegrepen in de prijs. In dit geval moesten we echter extra betalen voor het parkeren. Bovendien was het teleurstellend dat ondanks herhaalde meldingen bij het personeel over een defecte balkondeur vanaf onze aankomst, deze pas bij ons vertrek, drie dagen later, werd gerepareerd. Ik vind dat dit niet acceptabel is. Het personeel was vriendelijk, beleefd en behulpzaam, maar het probleem met de balkondeur bleef bestaan. Toch geef ik het hotel een voldoende!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging10
  • Service3
  • Kindvriendelijkheid1

Dit hotel is echt gericht op zakenmensen, maar helaas straalt het niet bepaald luxe uit. De staat van het hotel laat te wensen over, van het onderhoud tot het eenvoudige ontbijt en de verouderde digitale voorzieningen. Ook zijn de gemeenschappelijke ruimtes niet bepaald schoon en fris, waardoor het een beetje vergane glorie lijkt te zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service10

Prachtige accommodatie direct aan de kust, met een ideale ligging nabij het bruisende centrum van Arhus en de schilderachtige jachthaven, omringd door weelderige bossen. Dit hotel trekt voornamelijk zakenreizigers aan, waardoor de sfeer rustig is en er weinig kinderen rondlopen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl